dzisiaj: 122, wczoraj: 66
ogółem: 718 419

Lech Poznań - Amica Wronki C1

• autor: Trenerzy, 2011-05-27 21:07

27.05.2011 o godzinie 17:30 w Popowie Trampkarze starsi Amiki w roli gości zmierzyli się z Lechem Poznań. W pierwszym meczu obu drużyn padł wynik 2:1 dla Wronczan.

Tym razem mecz miał nieco inny przebieg niż w pierwszym starciu obu zespołów. Najważniejszym jest fakt, że był bardziej wyrównany i długimi fragmentami żadna z drużyn nie potrafiła osiagnąć znaczącej przewagi. Pierwsze minuty należały do Amiki, która w 13' objęła prowadzenie. Rzut wolny z około 25 metrów egzekwował Sanocki, bramkarz Lecha odbił piłkę po jego strzale przed siebie, a najsprytniejszy w polu karnym okazał się najlepszy tego dnia zawodnik na boisku Bartek Jóźwiak, który strzałem pod poprzeczkę dał Amice prowadzenie. W kolejnych minutach Amica stworzyła sobie jeszcze kilka ciekawych sytuacji bramkowych, ale żadnej z nich nie udało sie zamienić na bramkę. Do przerwy utrzymał się wynik 1:0 dla Amiki. Druga połowa była jeszcze bardziej zacięta, Lechici ruszyli do zdecydowanego ataku w celu odrobienia strat, natomiast Amica wyprowadzła bardzo groźne kontrataki. Po jednej z kontr bramkarz z Poznania popełnił kolejny błąd i sfaulował w polu karnym Jóźwiaka. Pewnym egzekutorem rzutu karnego był Krystian Sanocki i od 48' Amica prowadziła już 2:0. W 65' Lech zdobył bramkę kontaktową i dążył do wyrównania. Amica nadal wyprowadzała bardzo groźne kontry, po których nasi zawodnicy zmarnowali 3 doskonałe okazje strzeleckie. Mimo sporych emocji do końca wynik nie uległ już zmianie i po raz drugi w tym sezonie Amica wygrała z Lechem 2:1.

Lech Poznań - Amica Wronki 1:2 (0:1)

0:1 - 13' - Jóźwiak (Ind.)

0:2 - 48' - Sanocki (k.)