Amica Wronki 4:0 Przemysław Poznań

Pierwsza porażka Trampkarzy starszych C1

• autor: Trenerzy, 2011-05-15 11:53

Trempkarze starsi KS Amica Wronki doznali pierwszej porażki w sezonie. W meczu na szczycie grupy mistrzowskiej ligi Trampkarzy starszych C1 przegraliśmy 5:2 w Jarocinie z miejscową Jarotą. Po tym meczu utraliciliśmy fotel lidera na rzecz właśnie Jaroty Jarocin.

Mecz od samego początku nie układał się po naszej myśli. Na samym początku po dośrodkowaniu w pole karne jednego z zawodników Jaroty, szereg błędów popełnili nasi obrońcy, czego konsekwencją była kuriozalna bramka samobójcza. Ta sytuacja ustawiła dalszy przebieg meczu. Amica atakowała, a Jarota wyprowadzała "zabójcze" kontry. Musimy jednak dodać, że słabo dysponowani tego dnia gracze Amiki, bardzo często "pomagali" gospodarzom w stwarzaniu sytuacji bramkowych. W pierwszej części gry gospodarze strzelili jeszcze dwie bramki i do przerwy przegrywaliśmy 3:0. Po zmianie stron obraz gry wyglądał podobnie, Amica próbowała atakować, ale niestety nic tego dnia nam nie wychodziło. Po kolejnych kontrach i katastrofalnych błędach naszych młodych piłkarzy, Jarota prowadziła juz 5:0. Jedynym pozytywnym akcentem tego meczu było to, że mimo słabszej dyspozycji walczyliśmy do końca i w ostatnich minutach udowodniliśmy przede wszytskim sobie, że potrafimy grać i strzelać bramki. Dwa honorowe gole zdobył bowiem Krystian Sanocki - jedną po akcji indywidualnej, a drugą po podaniu Piotrka Rymara.

Jarota Jarocin - Amica Wronki 5:2 (3:0)

bramki dla Amiki:

Krystian Sanocki 69' (ind.)

Krystian Sanocki 76' (Rymar Piotr)

autor: ~zawodnik 2011-05-15 19:41:03

avatar Pozdrowienia z Jarocina i zapraszamy na stronę internetową naszego zespołu - jarotajarocintrampkarze.futbolowo.pl fa jnie się z wami grało