dzisiaj: 120, wczoraj: 78
ogółem: 718 172

Zaległy mecz Trampkarzy starszych z Poznaniakiem

• autor: Trenerzy, 2011-05-04 21:07

04.05.2011. o godz. 17:00 w Popowie rozegrany został zaległy mecz pomiędzy drużynami Amiki Wronki i Poznaniaka Poznań. Obie drużyny spisywały się jak do tej pory bardzo dobrze i plasowały się w ścisłej czołówce tabeli, co zapowiadało świetne widowisko.

Mecz rozpoczął się pod dyktando Amiki, która od pierwszych minut dominowała na boisku. Poznaniacy raz po raz odgryzali się groźnymi kontrami. Pierwszą bramkę w meczu zdobyła Amica, kiedy to Sanocki po indywidualnej akcji pokonał bramkarza gości. Prowadzenie uśpiło jednak gospodarzy, którzy coraz częściej zaczęli popełniać proste błędy w ataku i w obronie, natomiast goście wyprowadzali coraz groźniejsze kontry. W końcu Poznaniak dopiął swego i doprowadził do wyrównania, a chwilę później goście wyszli na prowadzenie. Wszystko zapowiadało, że to goście będą schodzili do szatni z jednobramkowym prowadzeniem, jednak po raz kolejny indywidualną akcją popisał sie Sanocki i po pierwszej części było 2:2. Druga połowa to znowu ataki Amiki i próby kontrataków gości z Poznania. Wronczanie grali jednak bardziej skoncetrowani i popełniali mniej błędów w obronie. W 50' meczu długie podanie Wojtka Szymczaka, wygrany pojedynek Batka Jóźwiaka, który stwarza sobie tym samym doskonałą sytuacje srzelecką i wyprowadza Amikę na prowadzenie. W 62' do rzutu wolnego z blisko 30 metrów podchodzi Sanocki, który silnym uderzeniem w "długi róg" zaskakuje bramkarza gości i od tego momentu jest już 4:2 dla Amiki. Mimo wielu sytuacji na podwyższenie prowadzenia, wynik meczu do końca nie uległ juz zmianie i Amica wygrała z Poznaniakiem 4:2.

Amica Wronki - Poznaniak Poznań 4:2 (2:2)

10' 1:0 Sanocki (Ind.)

15' 1:1

21' 1:2

39' 2:2 Sanocki (Ind.)

50' 3:2 Jóźwiak (Szymczak)

62' 4:2 Sanocki (RW)