Trampkarze młodsi Amica Wronki : Warta Poznań 2:2

Mieszko Gniezno - Amica Wronki Trampkarz starszy C1

• autor: Trenerzy, 2011-04-22 10:35

Po zwycięstwie nad Lechem Poznań w ubiegłym tygodniu, Amica pojechała na mecz do Gniezna z ostatnim w tabeli Mieszkiem w roli lidera rozgrywek. Mieszko przed meczem z Amicą nie miało na swoim koncie jeszcze żadnych zdobyczy punktowych.

Początek meczu przebiegał zgodnie z oczekiwaniami, gdyż Amica ruszyła z dużym animuszem stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Pierwsze z nich nie przyniosły gościom prowadzenia, jednak już w 14' bardzo ładne rozgeranie piłki w strefie środkowej pomiędzy Rymarem a Jóźwiakiem, doprowadziło do kolejnej sytuacji bramkowej, którą wykorzystał Piotr Rymar i Amica prowadziła 1:0. Kilka minut później Sanocki otrzymał świetne podanie od Filipa Laskowskiego, skutecznym dryblingiem minął jeszcze obrońcę gospodarzy i bardzo ładnym strzałem lewą nogą podwyższył prowadzenie Wronczan. Po 20' gry Amica prowadziła 2:0 i mimo kilku sytuacji strzeleckich dla obu drużyn, wynik do przerwy nie uległ już zmianie.

Druga połowa była już zupełnie inna niż pierwsza część gry. Amica zupełnie nie przypominała drużyny, która zajmuje pierwsze miejsce w grupie i przede wszystkim drużyny, która przyzwyczaiła do gry na bardzo wysokim poziomie. Mieszko od samego początku osiągnęło znaczną przewagę i raz za razem doprowadzało do groźnych sytuacji pod bramką gości. Amica tym czasem rozpaczliwie się broniła nie potrafiąć przy tym skonstruować żadnej składnej akcji. Ku naszemu ogromnemu szczęściu gospodarze wykorzystali tylko jedną z wielu sytuacji i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2:1.

Mieszko Gniezno - Amica Wronki 1:2 (0:2)

14' 0:1 Rymar (Jóźwiak)

19' 0:2 Sanocki (Laskowski)

55' 1:2