ogółem: 718 385

Ogromne emocje i zwycięstwo Trampkarzy starszych z Lechem...

• autor: Trenerzy, 2011-04-18 22:24
Ogromne emocje i zwycięstwo Trampkarzy starszych z Lechem Poznań

18.04.2011, o godzinie 17:00 w Popowie doszło do emocjonującego pojedynku pomiędzy zespołami Amiki Wronki i Lecha Poznań. Stawką meczu był fotel lidera grupy mistrzowskiej ligi trampkarzy starszych. Amica przystępowała do meczu z dorobkiem 7 punktów, natomiast Lech miał na swoim koncie punktów 6.

Od samego początku zdecydowanie zaatakowała Amica. Początkowo Lech bronił się bardzo mądrze i trudno było dojść gospodarzom do sytuacji strzeleckich. W miare upływu czasu Amica atakowała jednak coraz śmielej i kilka razy "zapachniało" bramką. W 25 minucie gry w polu karnym Lecha sfaulowany został Krystian Sanocki. Sam poszkodowany podszedł do rzutu karnego i ..... bramkarz Lecha obronił jego strzał. W kolejnych minutach fantastycznymi interwencjami popisywał się bramkarz Lecha, który wyrastał na bohatera Poznaniaków. W ostatniej minucie pierwszej części gry Lechici wyprowadzili kontratak, który zakończył się bramką i na przerwę schodziliśmy przegrywając 0:1. Druga połowa zaczęła się dość spokojnie, jednak po kilku minutach znowu zaatakowala Amica. Pierwsze sytuacje pozwalały myśleć, że Amice brakuje w dzisiejszym dniu szczęścia i skuteczności, bowiem kolejne dogodne sytuacje bramkowe marnowali Jóźwiak i Sanocki. W końcu jednak karta się odwróciła i w 63' po świetnej akcji prawego obrońcy Kuby Komenderskiego, wygranym pojedynku 1x1 Bartka Jóźwiaka, który silnie dośrodkował w pole karne, Krystian Sanocki zdobył barmkę na 1:1. Po tej bramce Amica ani myślała się zatrzymywać i poszła za ciosem. W 75' doskonałe dośrodkowanie Karola Fręsia z lewej strony boiska ponownie wykończył Krystian Sanocki i ku ogromnej radości graczy Amiki zwycięstwo nad Lechem stało się faktem.

Amica Wronki - Lech Poznań 2:1 (0:1)

40' 0:1

63' 1:1 Sanocki (Jóźwiak)

75' 2:1 Sanocki (Fręś)