Turniej rocznika 1996 w Koszalinie - marzec 2011

dzisiaj: 329, wczoraj: 51
ogółem: 713 853

9 bramek w meczu Trampkarzy starszych

• autor: Trenerzy, 2011-04-10 13:30

09.04.2011, o godzinie 13:30, w Poznaniu Trampkarze starsi Amiki rozegrali mecz mistrzowski z Kopernikiem Poznań. Po ostatnim remisie z Jarotą Jarocin, nasi piłkarze przytępowali do spotkania bardzo skoncetrowani i głodni zwycięstwa, podobnie z resztą jak Kopernik Poznań, który do tej pory nie zdobył jeszcze żadnego punktu.

Amica była w tym meczu zdecydowanym faworytem i zgodnie z oczekiwaniami od samego początku zdecydowanie zaatakowała. Efekt przyszedł bardzo szybko bo już w 1' (a dokładnie 15'') meczu po prtzechwycie piłki w okolicy pola karnego przeciwnika podanie Bartka Jóźwiaka na bramkę zamienił Krystian Sanocki. W 10' indywidualna akcja Sanockiego i potężny strzał odbił przed siebie bramkarz gospodarzy, a największym sprytem w polu karnym wykazał się Szymon Szymański, który umieścił piłkę w bramce i było już 0:2. Kolejne minuty to zdecydowana przewaga Amiki i kilka niewykorzystanych okazji strzeleckich. W 35' grożnego urazu doznał nasz obrońca Marcin Ratajaczak, którego z podejrzeniem urazu kolana karetką odwioziono do szpitala. Do przerwy schodziuliśmy do szatni z wynikiem 0:3, bowiem w ostatniej minucie pierwszej połowy bramkę zdobył Bartek Jóźwiak, po podaniu Sanockiego.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza, ale swoją przewagę Amica udokumentowała bramką dopiero w 57' gry, ponownie podawał Sanocki, a gola zdobył Jóźwiak. W kolejnych minutach nieco uśpiona wysokim prowadzeniem Amica spuściła z tonu i po kilku indywidualnych i zespołowych błędach pozwoliliśmy ambitnym Poznaniakom zdobyć dwie bramki. Końcówka należała jednak do nas i w ostatnich 10 minutach zaaplikowaliśmy rywalom 3 bramki. W 70' indywidualną akcję Sanockiego i prefekcyjne podanie w pole karne na bramkę zamienił Jakub Komenderski. W 72' i 76' dwukrotnie Sanocki pokonał bramkarza Kopernika po podaniach kolejno Kępczyńskiego i Jóźwiaka.

Kopernik Poznań - Amica Wronki 2:7 (0:3)

Bramki:

1' 0:1 - Sanocki (Jóźwiak)

10' 0:2 - Szymański Sz. (Sanocki)

40' 0:3 - Jóźwiak (Sanocki)

57' 0:4 - Jóźwiak (Sanocki)

60' 1:4

68' 2:4

70' 2:5 - Komenderski (Sanocki)

72' 2:6 - Sanocki (Kępczyński)

76' 2:7 - Sanocki (Jóźwiak)