Trampkarze młodsi Amika Wronki : Pogoń Książ Wlkp.

dzisiaj: 129, wczoraj: 36
ogółem: 729 057

Podział punktów w meczu Trampkarzy Starszych

• autor: Trenerzy, 2011-04-07 08:15

Po zwycięstwie nad Wartą Poznań w pierwszej kolejce spotkań rundy wiosennej ligi Trampkarzy Starszych, przyszło nam się zmierzyć z drużyną Jaroty Jarocin, która również miała na swoim koncie zwycięstwo 3:0. Sptkanie odbyło sie w Popowie, 04.04.2011, o godzinie 16:00.

Początek meczu należał do gości, którzy nastawieni na grę z kontry, raz za razem wyprowadzali bardzo groźne akcje, podczas gdy nasi młodzi piłkarze ku ogólnemu zdziwieniu zupełnie nie radzili sobie z agresywnie grającym rywalem. Popełnialiśmy mnóstwo prostych błędów i problemem było wykonanie kilku celnych podań. Wszystko to spowodowało, że po 19' gry goście niespodziewanie prowadzili 0:2. Po utracie drugiej bramki, Amica wzięła się do odrabiania strat. 5 minut przed zakończeniem pierwszej części gry, udało się złapać kontakt z przeciwnikiem. Podanie Bartka Jóźwiaka na bramkę zamienił Krystian Sanocki i do przerwy przegrywaliśmu już tylko 1:2. Druga połowa to już zdecydowana przewaga Amiki, która mimo beznadziejnego początku myślała w tym meczu tylko o zwycięstwie. W 50' Bartek Jóźwiak zdecydował się na indywidualną akcję w polu karnym przeciwnika i mijając kolejnych rywali został sfaulowany. Rzut karny pewnie wykorzystał Krystian Sanocki i mieliśmy 2:2. Mimo kilku 100% okazji strzeleckich, nie udało się już zdobyć żadnej bramki i mecz zakończył się podziałem punktów.

Amica Wronki - Jarota Jarocin 2:2 (1:2)

Bramki:

15' 0:1

19' 0:2

35' 1:2 - Sanocki (Jóźwiak)

50' 2:2 - Sanocki (karny)