Trampkarze młodsi Amika Wronki : Pogoń Książ Wlkp.

dzisiaj: 581, wczoraj: 54
ogółem: 724 626

Salos Poznań drugim rywalem młodzików Amiki

• autor: Trenerzy, 2011-04-01 22:23

01.04.2011 roku o godzinie 16:00 w Popowie, w ramach drugiej kolejki grupy mistrzowskiej ligi młodzików starszych, Amica Wronki zmierzyła się z Salosem Poznań.

W pierwszym meczu rundy wiosennej Amica zremisowała u siebie z Przemysławem Poznań 2:2, natomiast Salos przegrał na własnym boisku 0:2 z Polonią Środa Wlkp.

Mimo braku dwóch podstawowych zawodników - Aleksandra Jezierskiego i Eryka Myszkowskiego, którzy wyjechali na zgrupowani kadry woj. Wlkp., to Amica przystępowała do meczu w roli zdecydowanego faworyta.

Zgodnie z przewidywaniami Wronczanie od samego początku przejęli inicjatywę i juz po kilku minutach prowadzili 3:0. W 2' minucie podanie Łukasza Biedziaka na bramkę zamienił Eryk Kaźmierczak, chwilę później Łukasz Biedziak popisał się indywidualną akcją i podwyżyszył prowadzenie na 2:0, a po 8' było już 3:0 kiedy to podanie Michała Zachciała na bramkę zamienił Bartek Przybysz. Na kolejne bramki czekaliśmy nieco dłużej. W 20' minucie Łukasz Biedziak zaliczył drugą asystę w meczu, a Eryk Kaźmierczak zdobył swojego drugiego gola i było 4:0. Ostatnia bramka w tej części gry padła w minucie 24, kiedy to Bartek Przybysz po raz drugi wpisał sie na listę strzelców, a przy jego golu asystował Sebastian Maślanka-Jagielski. Do przerwy Amica prowadziła bardzo wysoko i pewnie dlatego w drugiej połowie zwolniła nieco tempo gry. Po obfitującej w piękne bramki pierwszej części, w drugiej widzieliśmy tylko jedną bramkę, której autorem był kapitan zespołu Dawid Gumny, a podającym Eryk Kaźmierczak.

Amica Wronki - Salos Poznań 6:0 (5:0)

Bramki:

2' 1:0 - Kaźmierczak (Biedziak)

4' 2:0 - Biedziak (Ind.)

8' 3:0 - Przybysz B. (Zachciał)

20' 4:0 - Kaźmierczak (Biedziak)

24' 5:0 - Przybysz B. (Maślanka - Jagielski)

35' 6:0 - Gumny (Każmierczak)