Amica - Lech Poznań 3:3

• autor: Trenerzy, 2011-04-01 22:17

28 marca o godzinie 16:00 na boisku w Popowie w pierwszym meczu rundy wiosennej ligi trampkarzy młodszych zmierzyły się ze sobą zespoły Amiki Wronki i Lecha Poznań.

Mecz dość nerwowo rozpoczęli gospodarze. Inicjatywa od początku należała do gości, którzy opanowali środek pola i stworzyli sobie kilka sytuacji bramkowych. Amica ograniczała się do wyprowadzania  kontrataków, wykorzystując wysokie ustawienie Lechitów. W 16 minucie na indywidualną akcję zdecydował się Krystian Sikora, który dał gospodarzom prowadzenie. Już 5 minut później strzałem z 25 metrów do wyrównania doprowadził jeden z pomocników gości. Mimo kilku okazji z obu stron, do przerwy utrzymał się wynik remisowy. Po przerwie dobrze zaczął grać zespół Amiki, czego konsekwencją była bramka w 40 minucie na 2:1. Dośrodkowanie z prawego skrzydła zamienił na bramkę, bardzo aktywny w drugiej połowie Łukasz Kwiatecki. Gospodarze długo nie cieszyli się jednak z prowadzenia. W 44 i 47 minucie meczu po dwóch prostych błędach, Lechici strzelili dwie bramki i tym samym wyszli na prowadzenie. Amica pierwszy raz w tym meczu musiała odrabiać straty i dopięła swego w 57 minucie. Pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Karol Fręś i znów mieliśmy remis. Mimo, że oba zespoły do końca meczu dążyły do zwycięstwa, to żadnej ze stron nie udało się już strzelić decydującej bramki. Mecz zakończył się podziałem punktów, który nie zadowolił żadnej z drużyn.

Skład Amiki: Trofimiuk (35’ Ogrodowczyk) Bartnik, Dudka, Rybarczyk, Kikut, Fręś, Tatarek, Koput, Sobkowiak, Kwiatecki, Sikora (41’ Trofimiuk, 68’ Smolarkiewicz)