Turniej rocznika 1996 w Koszalinie - marzec 2011

dzisiaj: 291, wczoraj: 51
ogółem: 713 815

Inauguracja rundy wiosennej

• autor: Trenerzy, 2011-03-28 00:35

Pierwszy mecz po przerwie zimowej rozegrała w Popowie drużyna młodzików KS Amica Wronki. 25.03.2011 o godzinie 16:00 naszym rywalem była ekipa Przemysława Poznań.

Drużyna Amiki przystąpiła do meczu w nieco okrojonym składzie. Z różnych przyczyn w składzie Wronczan zabrakło kilku graczy i do piątkowego meczu przystępowaliśmy z 12 zawodnikami w kadrze. Mała liczba zawodników nie przełożyła się jednak na jakość gry naszych młodych piłkarzy, którzy niemal cały mecz dyktowali warunki gry. Dobra gra i dominacja w na boisku to jedno, a strzelanie bramek to drugie. Mimo dobrej gry, brakowało nam jednak skuteczności i konsekwencji. W 20' bardzo ładną akcję indywidualną Olka Jezierskiego wykończył Bartek Przybysz i prowadziliśmy 1:0. 3 minuty później było już jednak 1:1, kiedy swojego bramkarza samobójczym uderzeniem pokonał Jakub Perz. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. W drugiej odsłonie meczu, zarysowała się jeszcze większa przewaga Amiki, jednak po kontrze gościw 45' wynik brzmiał 1:2. Amica atakowała do samego końca, jednak grała bardzo nieskutecznie i kiedy wydawało się, że goście szczęśliwie wywiozą z Wronek 3 punkty, fatalny błąd popełnił bramkarz gości, który wypuścił z rąk piłkę po strzale Sebastiana Maślanki-Jagielskiego i Eryk Kaźmierczak nie miał problemów z umieszczeniem piłki do pustej bramki.

Amica Wronki - Przemysław Poznań 2:2 (1:1)

20' 1:0 Przybysz B. (Jezierski)

23' 1:1

45' 1:2

60' 2:2 Kaźmierczak (Maślanka-Jagielski)