Trampkarze młodsi Amika Wronki : Pogoń Książ Wlkp.

dzisiaj: 511, wczoraj: 54
ogółem: 724 556

Mecz kolejki trampkarzy starszych - rocznik 1996 w Popowie

• autor: Trenerzy, 2011-03-27 22:25

Najciekawszy mecz pierwszej kolejki grupy mistrzowskiej ligi trampkarzy starszych rocznik 1996, odbył się 27.03.2011 o godzinie 11:00 w Popowie. Podopieczni trenera Przemysława Małeckiego - Amica Wronki, zmierzyli się z Wartą Poznań.

Od samego początku mecz był bardzo zacięty i obfitował w wiele ostrych starć. Po kilkunastu minutach walki, jako pierwsi do głosu doszli gospodarze. W 20' Krystian Sanocki osmieszając rywali, przedryblował 4 Poznaniaków i pięknym strzałem pokonał bramkarza Warty... 1:0 dla Amiki!!! Kilka minut później mogło być 2:0, ale po dośrodkowaniu Czarka Kępczyńskiego i uderzeniu z woleja Krystiana Sanockiego, piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Warciarzy. Do przerwy utrzymał się wynik 1:0 dla Amiki Wronki. Po zmianie stron warta ruszyła do odrabiania strat. W 50' po ładnej akcji i pięknym uderzeniu z dystansu zawodnika Warty było 1:1. Chwilę później Amica znowu wyszła na prowadzenie. W 55' minucie meczu, po kolejnej pięknej akcji Sanockiego, Bartek Jóźwiak wyprowadza Amikę na prowadzenie. Kolejne minuty to kilka niewykorzystanych 100% okazji strzeleckich  Amiki. W 68' sędzia dyktuje bardzo kontrowersyjny rzut karny, ale fantastyczną interwencją popisuje się bramkarz Amiki Michał Bryza, który broni "11"!!! W 70' minucie jest już jednak 2:2, kiedy to po długim podaniu napastnik z Poznania wykorzystuje sytuację sam na sam z Bryzą. Ostatnie 10 minut meczu to zdecydowana przewaga Wronczan, którzy udokumentowali ją dwiema bramkami w samej końcówce meczu. Najpierw w 78' na 3:2 bramke zdobył Bartek Jóźwiak, który wykorzytsał niezrozumienie obrońców i bramkarza Warty, a w ostatniej minucie dobił gości Kamil Smigielski.

Amica Wronki - Warta Poznań 4:2 (1:0)

20' 1:0 Sanocki (ind.)

50' 1:1

55' 2:1 Jóźwiak (Sanocki)

70' 2:2

78 3:2 Jóźwiak (ind.)

80' 4:2 Śmigielski (ind.)