Halowy turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Konina – Konin Cup 2010

Wysoka wygrana młodzików w ostatnim meczu jesieni!

• autor: olek010, 2010-11-06 21:29

Ostatni mecz rundy jesiennej rozegrała drużyna młodzików Amiki. Rywalem naszych młodych piłkarzy była drużyna z Tarnowa Podgórnego, którą w Popowie pokonaliśmy 9:4. Tym razem również Tarnoviak musiał uznać wyższość drużynie z Wronek i po ciekawym, pełnym emocji meczu, 3 punkty pojechały do Wronek.

Początek meczu należał do Amiki, która po 5 minutach powinna prowadzić 3:0, ale brakowało nieco szczęścia i skuteczności. W 7 minucie meczu udało się w końcu wyjść na prowadzenie, po podaniu Radka Ciesielczyka, precyzyjnym uderzeniem z dystansu popisał się Olek Jezierski. Odpowiedź gospodarzy przyszła jednak bardzo szybko, bo już po minucie gapiostwo w naszej obronie wykorzystał napastnik Tarnoviaka i było 1:1. Przez kolejne minuty na boisku było dużo chaosu i nerwowości. W 24 minucie meczu Amica zadała cios. Dośrodkowanie Łukasz Biedziaka z rzutu rożnego, na bramkę zamienił Olek Jezierski, który pięknie uderzył piłkę głową. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Od początku drugiej połowy znaczną przewagę osiągnęli Wronczanie, którzy w 35 minucie podwyższyli prowadzenie na 3:1. Tym razem to Łukasz Biedziak  wpisał się na listę strzelców, po świetnej akcji indywidualnej i podaniu Olka Jezierskiego. 3 minuty później ponownie Łuki Biedziak daje znać o sobie, po bardzo ładnym uderzeniu z kilkunastu metrów, zdobywa swojego drugiego gola w meczu, a czwartego dla Amiki. W 42 minucie z rzutu rożnego dośrodkowuje Łukasz Biedziak, a bramkę po uderzeniu głową zdobywa jeden z najmniejszych na boisku Michał Zachciał. Mimo wysokiego prowadzenia Amica nie zwalniała tempa i grała coraz lepiej, raz za razem stwarzając sobie kolejne sytuacje bramkowe. W 48 minucie wynik meczu ustalił Olek Jezierski, który strzelił swojego 3 gola, a przy jego trafieniu swoją 3 asystą popisał się Łukasz Biedziak. Po tym zwycięstwie Amica przypieczętowała pierwsze miejsce w grupie. W 10 rozegranych meczach 9 razy zwyciężaliśmy i tylko jeden z nich zakończył się wynikiem niekorzystnym, zebraliśmy 27 punktów, strzeliliśmy rywalom 61 bramek, tracąc tylko 15. Przed nami runda wiosenna, w której poprzeczka będzie już jednak bardzo wysoko. Zagramy bowiem w grupie mistrzowskiej, a naszymi rywalami będą mistrzowie pozostałych grup. Wszyscy jesteśmy jednak dobrej myśli i z niecierpliwością czekamy na wiosnę!!!

Tarnoviak Tarnowo Podgórne – Amica 1:6 (1:2)

Bramki:

7’ 0:1 – Aleksander Jezierski (Radosław Ciesielczyk)

8’ 1:1

24’ 1:2 -  Aleksander Jezierski (Łukasz Biedziak)

35’ 1:3 – Łukasz Biedziak (Aleksander Jezierski)

38’ 1:4 – Łukasz Biedziak (Ind.)

42’ 1:5 – Michał Zachciał (Łukasz Biedziak)

48’ 1:6 – Aleksander Jezierski (Łukasz Biedziak)