dzisiaj: 60, wczoraj: 38
ogółem: 729 866

Emocje w meczu młodzików

• autor: olek010, 2010-11-06 17:12

Do bardzo ciekawego meczu doszło w miniony weekend w Popowie pomiędzy drużynami młodzików Amiki Wronki i Polonii Chodzież.

Przed spotkaniem nikt nie spodziewał się większych emocji, przypomnijmy, że w Chodzieży Amica zwyciężyła aż 11:1 i to Wronczanie jako lider grupy uchodzili za zdecydowanego faworyta. Tym razem jednak, mecz był bardzo zacięty i mimo przewagi w posiadaniu piłki zawodników Amiki, wynik od początku, do końca był wielką niewiadomą. Do przerwy Amica prowadziła 2:1, a obie bramki dla gospodarzy zdobył Michał Zachciał (3’, 15’).  Przy bramkach asystowali kolejno Olek Jezierski i Łukasz Biedziak. Bramka dla Polonii padła w 13’. Druga połowa wyła zdecydowanie bardziej wyrównana i padły w niej 2 bramki, po jednej dla każdej z drużyn. Najpierw Eryk Kaźmierczak, po podaniu Łukasz Biedziaka w 35’ podwyższył na 3:1, a w 53’ goście ustalili wynik meczu na 3:2 dla Amiki