Vice lider poległ w Popowie!!!

• autor: Dawidamica, 2010-11-03 18:03

Dwie najlepsze drużyny grupy 3 rozgrywek trampkarzy starszych zmierzyły się w Popowie 25.10.2010 o godzinie 15:00. Goście z Chodzieży przystępowali do meczu w roli vice lidera rozgrywek. W dotychczasowych meczach młodzi piłkarze Polonii zgromadzili 16 pkt. (5 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka). Faworytem meczu byli jednak Wronczanie, którzy z dorobkiem 19 punktów (6 zwycięstw, 1 remis, 0 porażek) prowadzili w grupie.

Piłkarze z Wronek od początku meczu zagrali bardzo ofensywnie i agresywnie. Na efekty nie trzeba było długo czekać, bo już w 3 minucie, prowadzenie Amice dał Bartek Jóźwiak, który wykorzystał sytuację sam na sam, po podaniu Kamila Śmigielskiego. Przez kolejne minuty utrzymywała się przewaga Wronczan, ale brakowało nieco skuteczności. Przełamanie przyszło w 21 minucie, kiedy to ponownie Bartek Jóźwiak wykazał się sprytem w polu karnym i uderzeniem z 3 metrów podwyższył na 2:0. Kolejne minuty to popis Piotrka Rymara, który w przeciągu 3 minut popisał się dwoma fantastycznymi uderzeniami z dystansu. W 23 minucie strzałem z około 25 metrów ściągnął pajęczynę z prawego okienka bramki gości, a w 25 minucie, uderzeniem z podobnej odległości trafił w lewe okienko. W 32 minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego Patryka Janeczka, uderzeniem głową na bramkę zamienił Filip Laskowski, a w 35 minucie meczu wynik na 6:0  do przerwy ustalił z rzutu karnego Patryk Janeczek. W drugiej części spotkania obraz gry wyglądał podobnie do pierwszej części, ale na kolejną bramkę trzeba było poczekać do 69 minuty. Siódmego gola dla Amiki zdobył Patryk Janeczek, który po raz drugi w tym meczu wykorzystał rzut karny, podyktowany za faul na Kubie Komenderskim. Chwilę później było już 8:0. Piłkę w polu karnym strącił głową Maciej Erenc, a znakomitą sytuację na bramkę zamienił Bartek Jóźwiak. Wynik spotkania ustalił Kamil Śmigielski, który na minutę przed zakończeniem wykorzystał podanie Szymona Szymanowskiego.

Amica Wronki  Polonia Chodzież 9:0 !!!

07-2017