Turniej rocznika 1996 w Koszalinie - marzec 2011

dzisiaj: 274, wczoraj: 51
ogółem: 713 798

Wygrana młodzików w Międzychodzie!!!

• autor: olek010, 2010-10-26 20:06

W niedzielę 24.10.2010 o godzinie 11:00, młodziki Amiki Wronki zawitali do Międzychodu na mecz z miejscową Wartą. Jak zwykle przy okazji naszej wizyty w Międzychodzie, pogoda nie była najlepsza. Podczas meczu wiał bardzo silny wiatr, który nie ułatwiał zawodnikom gry. W trudnych warunkach do gry, zdecydowanie lepiej radzili sobie jednak zawodnicy Amiki, którzy zdecydowanie i wysoko pokonali Wartę 2:8 (1:4).

Pierwsza bramka padła już w 2 minucie meczu, kiedy to podanie Olka Jezierskiego na gola zamienił Bartek Przybysz. Po objęciu prowadzenia nieco spuściliśmy z tonu, co doprowadziło do utraty bramki i po 10 minutach gry był remis 1:1. Amica zareagowała jednak bardzo szybko i do końca pierwszej połowy zaaplikowała gospodarzom 3 bramki. Klasycznym hattrickiem popisał się Eryk Kaźmierczak, który w 19 minucie pokonał bramkarza Warty po podaniu Bartka Przybysza, a w 25 i 27 minucie powtórzył ten wyczyn po podaniach Dawida Gumnego.  Do przerwy prowadziliśmy 1:4. Początek drugiej połowy zaczęliśmy nieco ospale co po raz drugi w meczu wykorzystali „Warciarze” i w 36 minucie było już tylko 2:4 dla Amiki. Podobnie jak w pierwszej części gry, tak i tym razem stracona bramka podziałała na Wronczan mobilizująco. Już w 40 minucie swojego czwartego gola w tym meczu zdobył Eryk Kaźmierczak, a asystę zaliczył Kuba Szofer. W 45 minucie po podaniu Olka Jezierskiego, na czystą pozycję wybiegł z piłką Patryk Duks, który z zimną krwią podwyższył na 2:6. W 53 minucie swoją bramkę zdobył również Olek Jezierski, który technicznym strzałem ,,z krzyżaka'' pokonał bramkarza z Międzychodu po podaniu Michała Zachciała. Wynik meczu na 2:8 w 60 minucie ustalił Łukasz Biedziak, który pięknym strzałem z lewej nogi w długi róg nie dał szans do obrony bramkarzowi gospodarzy. Dodajmy, że „Łuki” obchodził tego dnia 12 urodziny, a zdobytą bramką sprawił sobie świetny prezent urodzinowy. Gratulacje dla całej drużyny i najlepsze życzenia dla Solenizanta!!!