dzisiaj: 76, wczoraj: 70
ogółem: 736 286

Pewna wygrana z Czarnymi

• autor: Dawidamica, 2010-10-22 20:09

Drugi mecz rundy rewanżowej rozegrali trampkarze starsi Amiki. W ostatniej kolejce, nasi młodzi piłkarze stracili w Rogoźnie pierwsze punkty, remisując 2:2 z miejscową Wełną. Tym razem zagrali jak przystało na lidera grupy i zdecydowanie pokonali Czarnych Wróblewo 9:1.

Na słowa pochwały zasługuje postawa zwłaszcza w pierwszej części meczu, kiedy to Wronczanie strzelili gospodarzom z Wróblewa aż 8 bramek. 4 bramki zdobył Bartek Jóźwiak, dwie Piotrek Rymar, po jednej Szymon Szymański i Wojtek Szymczak. Przy bramkach  asystowali: Piotrek Rymar - 4 asysty, Filip Laskowski - 2, Patryk Janeczek -1, Marcin Ratajczak - 1. Druga połowa była już zdecydowanie słabsza, Amica rozpoczęła nieco rozkojarzona, akcje nie były już tak płynne i zdecydowanie brakowało dokładności w rozegraniu piłki. Na domiar złego, dopuściliśmy sięnon szalanckich zagrań w obronie, co wykorzystali gospodarze i w 50 minucie meczu zdobyli honorową bramkę. Amica odpowiedziała chwilę później. 5 asystę zaliczył w tym meczu Piotrek Rymar, a drugiego gola zdobył Szymon Szymański,który ustalił wynik meczu na 1:9 dla Amiki. Po tym spotkaniu Amica umocniła się na prowadzeniu w grupie. Po 7 kolejkach mamy 19 punktów (6 zwycięstw i jeden remis) i bilans bramowy 70:7. Już w poniedziałek mecz z vice liderem,czyli Polonią Chodzież, która traci do nas tylko 1 punkt.