Trampkarze młodsi Amica Wronki : Warta Poznań 2:2

Pewne zwycięstwo trampkarzy młodszych

• autor: Trofikgoalkepper, 2010-10-18 21:51

relacja z meczy sparta _ amica

Sparta Oborniki- Amica Wronki 0:6

Kolejne pewne zwycięstwo trampkarzy młodszych

W sobotę o godzinie 11 młodzi piłkarze z Wronek podejmowali w Obornikach miejscową Spartę. Goście rozpoczęli mecz od zdecydowanych ataków i już od pierwszych minut zdominowali drużynę Sparty. Już w pierwszych minutach po prostopadłym podaniu z głębi pola w sytuacji sam na sam z bramkarzem minimalnie przestrzelił Łukasz Kwiatecki. Chwilę później, bo już w 3 minucie goście objęli prowadzenie. Kopia akcji z pierwszych minut tym razem zakończyła się powodzeniem i popularny „Kwiatek” otworzył wynik spotkania. Amica nie zamierzała oddać inicjatywy gospodarzom i cały czas śmiało atakowała Spartę. W 13 minucie po pięknym strzale z narożnika pola karnego rezultat podwyższył Kacper Kikut. Kolejne bramki przed przerwą dołożyli Michał Trofimiuk i Karol Fręś którzy sprytnymi strzałami bezlitośnie wykorzystali błędy przeciwników. Do przerwy rezultat 0:4 w pełni odzwierciedlał obraz gry. Po przerwie nadal dominowali młodzi piłkarze Amiki i mimo wielu roszad w składzie gra nie uległa pogorszeniu. Należy podkreślić bardzo dobrą postawę w bramce Amiki Marka Ogrodowczyka, który kilka razy powstrzymywał groźne kontrataki obornickiej drużyny. W 40 minucie wynik w sytuacji sam na sam z bramkarzem podwyższył Fręś zdobywając swoją drugą bramkę w meczu. Kilka minut po przerwie na boisku pojawiło się trzech młodzików- Łukasz Biedziak, Dawid Gumny i Aleksander Jezierski. W 60 minucie po akcji wspomnianych wcześniej zawodników wynik meczu ustalił Olek Jezierski wykorzystując podanie Dawida Gumnego. Świetna postawa całego i bardzo dobra zespołowa gra sprawiła, że Amica mogła świętować kolejne przekonywujące zwycięstwo na trudnym terenie w Obornikach.

autor: Trofikgoalkepper 2010-10-18 21:56:29

Profil Trofikgoalkepper w Futbolowo :) jest nowa relacja pozdrawiam