Turniej rocznika 1996 w Koszalinie - marzec 2011

statystyki szczeg馧owe

Aktualno軼i

Pewne zwyci瘰two m這dzik闚 z rywalem zza miedzy.

• autor: olek010, 2010-10-16 18:03

Po zwyci瘰twie z Objezierzem w ubieg造m tygodniu, po raz kolejny w roli gospodarza, dru篡na m這dzików KS Amica Wronki podejmowa豉 kolejnego rywala. Tym razem przysz這 nam si zmierzy z rywalem zza miedzy, a wi璚 z Czarnymi Wróblewo.

Zgodnie z przewidywaniami, ca造 mecz toczy si pod dyktando gospodarzy, którzy od pocz徠ku do ko鎍a kontrolowali przebieg wydarze na boisku. Pierwsza bramka dla Amiki pad豉 ju w 3 minucie meczu, kiedy to indywidualn akcj popisa si Olek Jezierski i w豉郾ie po jego strzale obj瘭i鄉y prowadzenie. W 10 minucie ponownie Olek Jezierski podaje do Micha豉 Zachcia豉 a ten drugi podwy窺za na 2:0. W 30 minucie kolejn asyst popisuje si Olek, a drug bramk w tym meczu zdobywa „Koda” czyli Micha Zachcia. Do przerwy 3:0 dla Amiki. Druga po這wa mimo wielu zmian w sk豉dzie Wronczan wygl康a豉 bardzo podobnie do pierwszej. W 38 minucie meczu perfekcyjnym prostopad造m podaniem popisuje si Micha Zachcia, sam na sam z bramkarzem Czarnych wychodzi najm這dszy w zespole Amiki (2000 rocznik) Bartek Przybysz, który z zimn krwi podwy窺za na 4:0. 8 minut pó幡iej, Miko豉j Przybysz (brat Bartka), zostaje sfaulowany w polu karnym, a „11” bezb喚dnie wykonuje Micha Zachcia, który kompletuje hattricka i ustala wynik meczu na 5:0. Nast瘼ny mecz Amica rozegra w Mi璠zychodzie z miejscow „Wart”. W pierwszym meczu rozegranym w Popowie, wygrali鄉y 9:2.