Trampkarze młodsi Amica Wronki : Warta Poznań 2:2

MAMY LIDERA!!!

• autor: olek010, 2010-10-10 09:55

W piątkowe popołudnie, w Popowie doszło do arcyważnego pojedynku vice lidera z liderem rozgrywek, a więc Amiki Wronki i Orkanu Objezierze. W pierwszym meczu obu drużyn, w Objezierzu padł wynik 3:1 dla gospodarzy. W kolejnych meczach oba zespoły zgodnie ograły pozostałych rywali grupowych, więc Orkan miał przed spotkaniem 3 punktową przewagę nad zespołem Amiki.

Od początku meczu Amica ruszyła do przodu z wielką chęcią rewanżu, spychając gości do głębokiej defensywy. Cała pierwsza połowa meczu to zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy grając wysokim pressingiem, nie pozwalali przyjezdnym wyjść z własnej połowy boiska. Orkan stworzył w pierwszej połowie tylko jedną sytuację bramkową, kiedy to po błędzie obrony napastnik gości znalazł się w sytuacji „sam na sam” z Łukaszem Jarnutem. Bramkarz Amiki zachował się jednak perfekcyjnie i doskonałą interwencją uratował nas od utraty bramki. Podobnie jak bramkarz, tak cały zespół Amiki grał tego dnia perfekcyjnie i w pierwszych 30 minutach meczu stworzył sobie kilka sytuacji bramkowych. Pierwsze z nich mieli Olek Jezierski i Michał Zachciał, jednak brakowało im nieco szczęścia i precyzji przy wykończeniu. Szczęśliwa okazała się 18 minuta, w której to koronkową akcję całego zespołu precyzyjnym strzałem z lewej nogi zakończył Łukasz Biedziak. 1:0 dla Amiki!!! Asystę zaliczył przy tej akcji Koda, czyli Michał Zachciał. W kolejnych minutach utrzymywała się zdecydowana przewaga Amiki. Na 2 minuty przed zakończeniem pierwszej połowy naciskani obrońcy gości popełniają błąd, piłkę przejmuje Łuki Biedziak i potężnym uderzeniem lewą nogą z ok. 18 metrów nie daje szans bramkarzowi Orkanu… 2:0 i wielka radość w obozie Amiki!!! Takim wynikiem kończy się pierwsza część gry. W drugiej połowie meczu Orkan zaczął grać odważniej, coraz częściej i śmielej prowadził grę na połowie Wronczan. Chłopcy z Objezierza, grą w drugiej odsłonie, pokazali dużą klasę i udowodnili, że są bardzo dobrym zespołem. Mimo dobrej gry obu zespołów i kilku sytuacji strzeleckich (dla Amiki najlepszą miał Olek Jezierski, który w sytuacji „sam na sam” nieskutecznie próbował dryblować bramkarza Objezierza), wynik nie uległ już zmianie. Dzięki wygranej 2:0, zrównujemy się punktami z Orkanem, ale dzięki lepszemu bilansowi w bezpośrednim pojedynku (2:0 u siebie, 1:3 na wyjeździe) to my jesteśmy liderem!!! Wielkie brawa i gratulacje dla całej drużyny. Pamiętajmy jednak, że to nie koniec rozgrywek, a przed nami jeszcze kilka nie mniej ważnych meczów.

autor: ~ja 2010-11-20 20:49:06

avatar kiedy nabór do gimnazjum dla 98 rocznika ???

autor: ~zapraszam na aukcje, pilka sezon 96/97 2011-01-09 16:23:40

avatar allegro.pl/unikat-amica-wronki-pilka-mic hniewicz-kryszalowicz-i1405685550.html