Turniej rocznika 1996 w Koszalinie - marzec 2011

dzisiaj: 302, wczoraj: 51
ogółem: 713 826

Pewne zwycięstwo Trampkarzy młodszych w Pniewach

• autor: olek010, 2010-10-05 14:52

W niedzielne o godzinie 11:00 rozegrany został mecz trampkarzy młodszych Sokoła Pniewy i Amiki Wronki.Wronczanie przystępowali do meczu jako lider grupy i drużyna która jako jedyna wygrała wszystkie dotychczasowe mecze. Od samego początku, jak przystało na lidera, chłopcy z Wronek zdecydowanie ruszyli do ataku. Drużyna z Pniew ograniczała się wyłącznie do obrony i przerywania akcji jakie raz za razem konstruowali młodzi piłkarze z Wronek. W 9 minucie po raz pierwszy rozmontowana została obrona gospodarzy, kiedy to sprytnym uderzeniem w długi róg popisał się Sebastian Tatarek. Po odjęciu prowadzenia Amica ani myślała zwalniać tempa, ale mimo ogromnej przewagi, kolejna bramka padła dopiero w 23 minucie meczu. W zamieszaniu podbramkowym najsprytniejszy okazał się Łukasz Kwiatecki, który technicznym uderzeniem podwyższył na 0:2. W ostatniej minucie pierwszej połowy wynik do przerwy ustalił Aleksander Jezierski, który po podaniu Rafała Koputa, zdobył piękną bramkę z blisko 25 metrów!!! Na uwagę zasługują dwa kontrataki jakie w tej części gry wyprowadzili gospodarze z Pniew, ale dwukrotnie w sytuacji „sam na sam” fantastycznie bronił Michał Trofimiuk. Druga połowa meczu wyglądała niemal identycznie jak pierwsza. Zdecydowana przewaga zespołu z Wronek i nieliczne kontry Sokoła (po jednej w sytuacji „sam na sam” tym razem Marek Ogrodowczyk na spółkę z Kacprem Kikutem uratowali nas przed utratą bramki). W 40 minucie po indywidualnej akcji Krystiana Surmy i podaniu do Koputa, ten drugi strzałem z 20 metrów podwyższył na 0:4. Chwilę później Surma sam kończy indywidualną akcję i jest 0:5. W 63’ grający w drugiej połowie na pozycji środkowego obrońcy, bramkarz Michał Trofimiuk, fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego (ok. 25m) podwyższa na 0:6. Dzieła zniszczenia dokonał Krystian Sikora, który z najbliżej odległości pakuje piłkę do bramki w 65 minucie.