Turniej rocznika 1996 w Koszalinie - marzec 2011

Wygrana Juniorów

• autor: Kamil Jaksz, 2009-11-11 10:07
Mocnym akcentem zakończyła nasza drużyna rundę jesienną. Juniorzy młodsi urządzili sobie w Popowie festiwal strzelecki wbijając Sucharom Suchy Las trzynaście bramek nie tracąc żadnej. Krótka relacja z meczu wkrótce.
                                                      Amica Wronki 13:0(6:0) Suchary Suchy Las
Mecz rozpoczął się tak, jak powinien. Ciągłe ataki i natarcia naszego zespołu. Widać, że do serca nie wziął sobie błędu z poprzedniej kolejki Szymon Kasper i po wrzutce Jakuba Wyrowskiego strzałem głową pokonał bramkarza przyjezdnych. Kolejne dwa trafienia dołożył Kamil Bzdziel. W 28 minucie w pole karne Sucharów wtargnął Karol Nowak, gdy składał się do strzału dosłownie rzucił się na niego obrońca gości. Zawodnik z Suchego Lasu został ukarany czerwoną kartką, a do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Daniel Nowacki. Bramkarz wyczuł jego intencje, lecz przy tak silnym i precyzyjnym uderzeniu mało który golkiper miałby szanse. Było już 4:0.
Kolejne bramki wpadały po rozegraniach stałych fragmentów jak na treningu. Goście byli w tym momencie bezradni. Na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 6:0. W zasadzie o drugiej połowie meczu nie można nic napisać, ciągłe ataki Amiki i w efekcie kolejne bramki. Ozdobą tej części niewątpliwie było uderzenie Jakuba Wyrowskiego. Huknął z 30 metrów, i piłka wylądowała pod poprzeczką bramki. Wspaniale funkconowały wreszcie skrzydła Kasper-Pawlak(Kowal) oraz Jaksz-Wyrowski(Koza). Prawy obrońca zdobył bramkę już w pierwszej połowie, lewy miał ku temu okazje. "Kaziu" ograł obrońców Sucharów ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie zachował zimnej krwi i piłka wylądowała na klatce piersiowej golkipera przyjezdnych.
                                                              Amica Wronki 13:0(6:0) Suchary Suchy Las
Bramki:
Karol Nowak(5), Kamil Bzdziel(3), Daniel Nowacki, Jakub Wyrowski, Mateusz Grzech, Szymon Kasper, Maciej Pawlak.
Kartki: -
Zmiany: