Relacja: Sierakowski lęk wysokości

• autor: Robert Biniek, 2009-11-09 21:06
W poniedziałek nasz zespół podejmował na własnym terenie Wartę Sieraków i... o tym meczu będzie chciał jak najszybciej zapomnieć. Po bezbarwnej grze trampkarze jednak wygrali 9:2.

Pierwsza połowa była jeszcze dosyć wyrównana, ale pomimo kilku naprawdę dogodnych okazji nie zdołaliśmy wyjść na prowadzenie. Sprawdziło się porzekadło, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. W 4. minucie rywale zrobili zamieszanie w okolicach pola karnego, co wykorzystał jeden z zawodników gości kierując piłkę do siatki.

Do przerwy 4:1 a wszystkie bramki dla naszej drużyny zdobył Krystian Sanocki, a asystowali mu przy tym Biniek, Kiszka i Perske. Drużyna Warty Sieraków wyszła na drugą połowę z nadzieją, że uda się odrobić straty. Niestety minute po rozpoczęciu meczu Krystian Sanocki zdobył swoją piątą bramkę w tym meczu. Chwilę później Patryk Janeczek z pomocą Sanockiego strzela dwie bramki i podwyższa prowadzenie dla naszej drużyny.

W tym momencie z Warty zeszło powietrze i to my wielokrotnie zagrażaliśmy ich bramce. Lecz w 58. minucie przebudzenie gości i jest 7:2.

Nasza drużyna odreagowała i strzeliła jeszcze 2 bramki na zakończenie, których autorami byli Jakub Perske i Patryk Janeczek, a przy bramce tego pierwszego asystował oczywiście ten drugi :)

Nie ma sensu więcej pisać o tym meczu, bowiem był to nasz najsłabszy występ w obecnym sezonie nie patrząc na wynik. Rywale szybko narzucili swój styl, który może nie był piękny dla oka, ale skuteczny. Teraz czeka nas długa przerwa zimowa, a następnie mecze w grupie miestrzowskiej.

Amica Wronki - Warta Sieraków 7:2 (4:1)

07-2017