Lech Cup U-11 2009

Zapowiedź:10 kolejka klasy trampkarzy C2 z grupy 4

• autor: Robert Biniek, 2009-11-05 15:47
To już ostatnia zapowiedź w tej rundzie. W ostatniej kolejce padły różne wyniki i znawcy futbolu określali je jako zaskakujące, nieprawdopodobne, sensacyjne, ale właśnie taki jest ten sport i za to go kochamy. Dwa zespoły potraciło punkty zaś następna dwujka umocniła swoją ligową pozycje lub aspiracje jakie mają. Patrząc na te wyniki można być pewnym, że i w tej kolejce emocji nie zabraknie, postaramy się jak zwykle przybliżyć państwu zestaw par oraz krótki opis.

Świt Piotrowo – Czarni Wróblewo

Jeden punkt dzieli oba zespoły w tabeli. W mizernych nastrojach przystąpią do tego meczu gospodarze, bowiem ostatnio dwa razy wracali z pustymi rękami. Świt w tej rundzie gra słabo i musi sobie odpowiedzieć na pytanie o co tak naprawdę walczy w tym sezonie. Czarni wygrali ostatniej kolejce aż 8:0. Tak jak widać goście grają w kratkę i ciężko wskazać faworyta więc poczekajmy do zakończenia meczu.

Amica Wronki – Warta Sieraków

Wszystkie wygrali a jak będzie teraz? Gospodarze mają dobrą drużynę i potwierdzają swoje aspiracje w każdym meczu i jeszcze nie przegrali w tym sezonie, co więcej, obecnie są jedynym zespołem bez porażki od początku sezonu! Warta ma tylko jeden cel - wygrać nawet jedną bramką, ale i tak im to nic nie da gdyż mają 5 punktów straty do Amiki Wronki, a jak już mówiłem to ostatnia kolejka sezonu. Goście to specyficzna drużyna nie grająca oszałamiającego futbolu, a mimo to będąca na drugim miejscu. W ostatniej kolejce pauzowali.

Wełna Rogoźno – pauza

Jak znasz jakiś wynik to nie pękaj podziel się swoją wiedzą :):)