Lech Cup U-11 2009

Relacja: Strzelecka kanonada w Piotrowie

• autor: Robert Biniek, 2009-10-31 12:22
W minioną sobotę wroniecka Amica odniosła kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Tym razem trampkarze po zaciętym meczu pokonali Świt Piotrowo 7:0. Krótka relacja w rozwinięciu.

Pierwsza część spotkania zdecydowanie należała do gości. Wrończanie świetną okazję mieli już na początku meczu, i piłka ostatecznie została  wbita do bramki.

Najlepszą sytuację przed przerwą miał Patryk Janeczek, który po podaniu od Mateusza Ryżka skierował piłkę do bramki przeciwnika. Tym samym pierwsza połowa zakończyła się trzybramkowym prowadzeniem Amiki Wronki.

Druga połowa zaczęła się znakomicie dla Amiki, a to za sprawą duetu Laskowski-Kwiatecki. Ten pierwszy popisał się asystą przy golu zdobytym przez Kwiatka. W tym momencie nasz zespół znów przeją inicjatywę, i potrafił to udokumentować kolejnym trafieniem.

Po wejściu na boisko Michała Trofimiuka rywale nadal nie mogli wbić piłki do bramki. Młody golkiper wrończan popisywał się dobrymi interwencjami. W 63. minucie z lewej strony podał Kępczyński, a piłkę  lekko skierował do bramki Komenderski i było 6:0.

W kolejnych minutach trampkarze wyszli na siedmiobramkowe prowadzenie.W ostatnim golu świetnym strzałem  popisał się Łukasz Kwiatecki.

Świt wprawdzie chciał zdobyć bramkę honorową, ale tego dnia to już było wszystko, na co było go stać. Na szczęście Amica odniosła kolejne zwycięstwo i nadal lokuje się na 1 miejscu w tabeli. 9 listopada ostatni mecz sezonu z Wartą Sieraków.

Świt Piotrowo - Amica Wronki 0:7 (0:3)
Patryk Janeczek x3, Łukasz Kwiatecki x3, Jakub Komenderski