Trampkarze młodsi Amika Wronki : Pogoń Książ Wlkp.

dzisiaj: 19, wczoraj: 388
ogółem: 719 084

Relacja trampkarze młodsi : Batalia o 3 miejsce!!!

• autor: Przemysław Małecki, 2010-06-16 20:42

Rozgrywki ligowe obecnego sezonu zbliżają się ku końcowi. W minioną sobotę Trampkarze młodsi zmierzyli się z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski, a więc drużyną która walczy z nami o 3 miejsce w ligowej tabeli, za plecami Lecha Poznań i Warty Poznań. W pierwszym meczu, po bardzo zaciętym pojedynku w Popowie zwyciężyliśmy 4:3. Tym razem mecz miał zdecydowanie inny przebieg. Więcej w rozwinięciu...

Od samego początku przewagę osiągnęli piłkarze z Wronek i raz za razem nękali obronę i bramkarza Dyskobolii. Pierwszą bramkę już w 6 minucie zdobył Filip Laskowski. Z rzutu wolnego dośrodkował Krystian Sanocki, a Filip pięknym uderzeniem głową nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Po kolejnych minutach przewagi w posiadaniu piłki i kilku zmarnowanych sytuacjach bramkowych, przyszła 28’ i kolejny gol po uderzeniu głową. Tym razem Sanocki dośrodkował z rzutu wolnego, ponownie najwyżej wyskoczył Laskowski i było 0:2. Bardzo szybko, bo po zaledwie 2 minutach, Amica podwyższyła prowadzenie na 0:3. Po pięknym prostopadłym podaniu Sanockiego, bramkę zdobył Patryk Janeczek. Do przerwy prowadziliśmy więc 0:3 i drugą połowę rozpoczęliśmy z jeszcze większym optymizmem i animuszem, czego dowodem była bramka na 0:4 już w 39 minucie. Z rzutu rożnego dośrodkował Sanocki, a wbiegający na „krótki słupek” Janeczek precyzyjnym uderzeniem prawą nogą umieścił piłkę w bramce gospodarzy. Mimo wysokiego prowadzenia nie zwalnialiśmy tempa i w 46’, po podaniu Sanockiego, Jakub Komenderski podwyższa na 0:5. W kolejnych minutach oddaliśmy nieco pole gry, popełniliśmy kilka indywidualnych błędów i ambitnie grający piłkarze z Grodziska zdołali zdobyć dwie bramki w 53 i 65 minucie meczu. Ostatnie słowo należało jednak w tym meczu do nas i w 67 minucie ustaliliśmy wynik na 2:6. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Patryk Janeczek uderzył głową a piłkę do siatki skierował obrońca gospodarzy.

Dyskobolia Grodzisk Wlkp. – Amica Wronki 2:6 (0:3)

6’ Laskowski (Sanocki) 0:1

28’ Laskowski (Sanocki) 0:2

30’ Janeczek (Sanocki) 0:3

39’ Janeczek (Sanocki) 0:4

46’ Komenderski (Sanocki) 0:5

53’ 1:5

65’ 2:5

67’ Samobójcza (Janeczek) 2:6