Trampkarze młodsi Amika Wronki : Pogoń Książ Wlkp.

dzisiaj: 375, wczoraj: 377
ogółem: 714 276

Relacja trampkarze młodsi : Droga na podium

• autor: Robert Biniek, Przemysław Małecki, 2010-06-16 20:37

Wszyscy przed meczem obawiali się jaka będzie pogoda,ta była jak najbardziej do grania a boisko było dobrze przygotowane. Amica przystępowała do spotkania zmobilizowana aby ten mecz wygrać.

Od pierwszych minut ruszyliśmy więc do ataku!! Mieliśmy przewagę ale nie potrafiliśmy wykorzystać swoich okazji i zawsze czegoś brakowało… najczęściejwłaśnie przysłowiowej kropki nad „i”. Jednak w 12 minucie szczęście uśmiechnęło się do nas, bo przy asyście Krystiana Sanockiego piłkę do bramki wbił Kamil Śmigielskii zrobiło się 1:0. Po ponad 10 minutach Polonia odpowiedziałajednak bramką i pierwsza część meczu zakończyła się remisem1:1. Po przerwie to zespół Amiki nadal atakował a goście próbowali swoich sił w kontratakach.Przewaga naszych piłkarzy była jednak na tyle widoczna, że tylko kwestią czasu wydawało się zdobywanie bramek. I stało się pomiędzy 37 a 56 minutą zdobyliśmy cztery bramki. Strzelcami  okazali sie kolejno Krystian Sanocki 38' (Laskowski), Talaga 45' (Sanocki), Laskowski indywidualnie w 50 minucie i Kiszka Bartosz w 55 minucie po dośrodkowaniu od Krystiana Sanockiego.

Jest to druga wygrana z rzędu po poprzedniej wygranej 4:1 z Kopernikiem Poznań!!!!W sumie rozegraliśmy dwanaście spotkań w których siedem razy wygraliśmy ,jeden raz zremisowaliśmy oraz pięć razy uznaliśmy wyższość przeciwników ,bilans bramkowy to 42-28!!

Amica Wronki – Polonia Środa Wlkp. 5-1(1-1)

Śmigielski 12', Sanocki 38', Talaga 45', Laskowski 50', Kiszka 55' - ? 25'.

Amica -Bryza Michał(Trofimiuk Michał) -Ratajczak Marcin,Talaga Radosław,Sowiński Bartosz(Ratajczak Remigiusz), Komenderski Jakub(Nowak Aleksander) -Śmigielski Kamil(Adam Szymański(Dariusz Gendera)),Kiszka Bartosz(Maciej Erenc),Sanocki Krystian,Janeczek Patryk(Biniek Robert),Ryżek Mateusz -Laskowski Filip,