Trampkarze młodsi Amica Wronki : Warta Poznań 2:2

dzisiaj: 73, wczoraj: 74
ogółem: 721 329

Relacja trampkarze młodsi : Wielkie emocje

• autor: Robert Biniek, 2010-05-15 17:05

Za nami kolejny mecz ligowy. Trampkarze młodsi Amiki zremisowali u siebie z Wartą Poznań 2:2. Zaczęło się fatalnie, ale skończyło... pięknie. Więcej w rozwinięciu...

Mecz zaczął się wspaniale dla Warty, w 10. minucie po strzale z pola karnego zawodnik Warty wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Niestety w 14. minucie było już 2:0 dla Warty.

5 minut przed końcem 1 połowy Marcin Ratajczak zagrał do Krystiana Sanockiego, a ten lobem pokonał bramkarza Warty i po pierwszej połowie przegrywaliśmy 2:1.

W drugiej połowie widzieliśmy już wyrównane widowisko lecz dopiero w 55. minucie do wyrównania doprowadził znów duet Sanocki - Ratajczak pokonując defensywę Warty Poznań.

Mecz był bardzo zacięty, pełen walki i ostrych spięć. Nam nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się z remisu i czekanie do meczu z Przemysławem Poznań.

Amica Wronki 2:2 Warta Poznań (1:2)
Sanocki 25', 55' - ?

Amica Wronki: Michał Bryza (Michał Trofimiuk) - Marcin Ratajczak, Radosław Talaga, Filip Laskowski (Bartosz Swiński), Jakub Komenderski, Cezary Kępczyński (Mateusz Ryżek), Bartosz Kiszka (Remigiusz Ratajczak, Adam Szymański), Krystian Sanocki, Maciej Erenc, Kamil Śmigielski (Robert Biniek, Dariusz Gendera), Patryk Janeczek.