Trampkarze młodsi Amika Wronki : Pogoń Książ Wlkp.

ogółem: 714 296

Zwycięstwo Juniorów w Popowie.

• autor: Kamil Jaksz, 2010-05-15 10:52

Juniorzy Młodsi rozgromili na własnym terenie LKS Baborówko, ostatnią drużynę w ligowej tabeli. Relacja w rozwinięciu.

Goście z góry skazani byli na porażkę, różnica między naszym zespołem a przyjezdnymi jest ogromna, lecz po cichu liczyli pewnie na wywiezienie korzystnego rezultatu, po tym jak jesienią ulegli tylko 0:3. Już po kilku minutach, a nawet sekundach przekonali się, że o choćby strzelenie jednej bramki będzie na prawdę trudno. W zasadzie nie można obszernie zrelacjonować tego spotkania, gdyż od samego początku, aż do ostatnich minut toczyło się ono pod dyktando wronieckiego zespołu. Wiele składnych, treningowych akcji obfitowało w wiele bramek, w efekcie nasz zespół odesłał z kwitkiem zespół z Baborówka, strzelając aż 10 bramek, nie tracąc żadnej. Warto dodać, iż po kilkumiesięcznej przerwie od treningów i występów ligowych do gry powrócił Maciej Pawlak(przypomnijmy, że doznał skomplikowanego złamania ręki podczas zimowego obozu). Rozegrał całą drugą część meczu, a nawet asystował przy bramce Artura Zalewskiego w 64 minucie meczu.

Amica Wronki 10:0(4:0) LKS Baborówko

15' Karol Nowak  (as.Majer)
18' Szymon Metych  (as.Wyrowski)
33' Szymon Metych  (as.Nowacki)
39' Kamil Jaksz
47' Szymon Metych  (as.Wyrowski)
55' Jakub Naplocha (as.Jaksz)
57' Jakub Naplocha (as.Majer)
64' Artur Zalewski (as.Pawlak)