dzisiaj: 107, wczoraj: 70
ogółem: 736 317

Relacja trampkarze młodsi : Pewne trzy punkty

• autor: Robert Biniek, 2010-05-09 15:19

W minioną niedziele trampkarze młodsi Amiki Wronki rozegrali na wyjeździe mecz z Pogonią Książem Wlkp. Nasi trampkarze młodsi pewnie i w pełni zasłużenie zwyciężyli 6:2. Więcej w rozwinięciu...

Początek meczu to napór gości i prawdziwy obstrzał. Liczne strzały jednak często nie leciały w światło bramki.

Przełamanie nastąpiło w 8. minucie, kiedy to Talaga z bliskiej odległości strzelił pierwszego gola. Chwilę później było już 2:0. Krystian Sanocki indywidualną akcją pokonał bramkarza drużyny przeciwnej.

Po przerwie po dokładnym dośrodkowaniu prawego skrzydłowego Kamila Śmigielskiego uderzeniem głową, drugiego gola w tym meczu zdobył Krystian Sanocki. 2 minuty po tym straciliśmy pierwszą bramkę, była ona trudna do obrony przez naszego bramkarza, gdyż był to strzał z rzutu wolnego około 20 metrów od bramki prosto w okienko.

Po 2 minutach po zmienie taktycznej wynik na 4:1 ustalił Filip Laskowski dostając piłkę od Krystiana Sanockiego. w 50. minucie hat-tricka zdobył Krystian Sanocki, a asystował mu Marcin Ratajczak. 7 minut później starciliśmy drugą bramkę po kontrataku drużyny z Książa. Bramki może by nie było gdyby wrócił nasz prawy obrońca Dariusz Gendera.

Wynik meczu ustalił w 60. minucie Robert Biniek, który dostając piłkę od naszego bramkarza Michała Bryzy był sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem trafił do siatki. Tym samym trzy punkty wyjechały do Wronek, a teraz przed nami spotkanie z Wartą Poznań.

Pogoń Książ Wlkp. - Amica Wronki 2:6 (0:2)