Trampkarze młodsi Amica Wronki : Warta Poznań 2:2

dzisiaj: 27, wczoraj: 58
ogółem: 727 767

Łatwe zwycięstwo juniorów

• autor: Kamil Jaksz, 2010-05-04 19:25

W Sobotę, 24. kwietnia we Wróblewie zmierzyliśmy się z miejscowymi Czarnymi. Bez większych problemów zainkasowaliśmy 3 punkty na wyjeździe.Relacja w rozwinięciu.

Mecz rozpoczął się tak, jak oczekiwaliśmy, czyli od ciągłych ataków naszego zespołu. Zmieniliśmy taktykę, atakowaliśmy rywala już na jego połowie. Przynosiło to efekty, gdyż Czarni gubili się już przy prostym wyprowadzaniu piłki. Głównym założeniem było zdobycie bramki w pierwszych piętnastu minutach meczu i kontrolowanie spotkania. Te założenie zostało zrealizowane już w dwunastej minucie meczu, gdy po dokładnym dośrodkowaniu Łukasza Najdka, Metychowi pozostało tylko dołożyc nogę. Nie ustąpiliśmy po zdobyciu bramki, wręcz przeciwnie. Dziesięc minut później, po niedokładnym wybiciu piłki przez jednego z obrońców gospodarzy, z szesnastu metrów do pustej bramki uderzył Daniel Nowacki i zrobiło się 2:0 nas korzyśc naszego zespołu. Po upływie również dziescięciu minut od bramki "Raula", na siedemnastym metrze sfaulowany został Tomek Majer. Sam poszkodowany ustawił piłkę w miejscu przewinienia i kapitalnym strzałem pokonał Tobiasza Koniecznego. Była to ostatnia bramka tego dnia we Wróblewie. W pełni kontrolowaliśmy przebieg meczu. Nasz bramkarz był praktycznie bezrobotny w tym spotkaniu, Czarni nie potrafili stworzyc sobie dogodnej okazji strzeleckiej, by chociaż zniwelowac rozmiary porażki.

Czarni Wróblewo 0:3(0:3) Amica Wronki

Bramki:

12' Szymon Metych (as. Łukasz Najdek)

22' Daniel Nowacki

32' Tomasz Majer (rzut wolny)

Amica: J.Naplocha(65'Bak), D.Koza, M.Grzech, Ł.Najdek(c), A.Zalewski, J.Wyrowski(55' Śniegowski), T.Majer, D.Nowacki, K.Jaksz(60' Kowal), Sz.Metych, B.Mazański.

Kartki: żółta- S. Żelazny (Czarni)