Halowy turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Konina – Konin Cup 2010

dzisiaj: 41, wczoraj: 85
ogółem: 735 748

Relacja trampkarze młodsi : Trzecie zwycięstwo

• autor: Robert Biniek, 2010-05-03 20:42

W poniedziałek odbył się mecz zaległej 5 kolejki, w którym nasz zespół zmierzył się na wyjeździe z Polonią Środą Wlkp.. Amica ostatecznie wygrała 5:1, choć do końca pierwszej połowy przegrywała 0:1. Relacja w rozwinięciu...

Mecz zaczął się dla obu drużyn dość dobrze, chociarz było kilka okazji kiedy to mogła paść bramka. Stało się tak dopiero w 31. minucie, kiedy to nasz bramkarz Michał Bryza łapiąc piłkę wypuścił ją z rąk, po czym zawodnik Środy wbił piłkę do naszej bramki.

W przerwie rozmowa z trenerem przyniosła spodziewane efekty. Już pięć minut po wznowieniu gry do remisu doprowadził wchodzący na boisko za Bartosza Kiszke, Krystian Sanocki.

Kolejne minuty to przewaga naszych trampkarzy młodszych, i przyniosło to efekt w 40 minucie, a na bramkę oderzał znów Krystian Sanocki. Świetną okazje miał Mateusz Ryżek, który uderzył z około szesnastego metra, a golkiper rywali ''wpuścił'' piłkę do bramki. Kilka minut później znów Krystian Sanocki zdobył bramkę.

Dokładnie w 70 minucie czwartą bramkę zdobył tego dnia Krystian Sanocki. Ostatecznie mecz zakończył się wysoką wygraną 5:1 dla Amiki i można spokojnie stwierdzić, że był to wynik sprawiedliwy.

Polonia Środa Wlkp. - Amica Wronki 1:5 (1:0)
? 31' - Krystian Sanocki 40' , 50' , 68' , 70' , Mateusz Ryżek 57'.

Polonia:?

Amica: Michał Bryza - Marcin Ratajczak (Remigiusz Ratajczak), Radosław Talaga, Bartosz Sowiński (Maciej Erenc), Jakub Komenderski (Mateusz Ryżek) - Cezary Kępczyński (Adam Szymański), Maciej Erenc (Mateusz Ryżek), Filip Laskowski, Bartosz Kiszka (Krystian Sanocki), Kamil Śmigielski (Dariusz Gendera) - Patryk Janeczek (Robert Biniek)

Widzów: około 40.