dzisiaj: 106, wczoraj: 377
ogółem: 725 143

Relacja trampkarze młodsi : Gra do końca

• autor: Robert Biniek, 2010-04-30 09:43

Piątek, piękna pogoda, boisko i dwie drużyny naprzeciw siebie. Gwizdek i rozpoczęcie meczu ważnego dla obu ekip. Dużo biegania, bramek i szybkie tempo. Tak można krótko skwitować mecz pomiędzy Amiką, a Dyskobolią.

Pierwsza połowa była bardzo chaotyczna. Gra była dość wyrównana, lecz pod koniec pierwszej połowy, a dokadnie w 33 minucie strzałem z 16 metra zawodnik z Grodziska pokonał Michała Bryze.

Po przerwie nic nie wskazywało na to, że mecz będzie obfitował w dużo bramek. Już w 40 minucie po świetnej wrzutce Jakuba Komenderskiego piłkę do bramki skierował Robert Biniek. Tym samym mieliśmy remis 1:1, lecz radość po bramce trwała krótko, a tak dokładniej to 3 minuty, gdyż zawodnicy Dyskoboli strzelili bramkę dzięki której znów wyszli na prowadzenie.

Siedem minut później znów mamy remis. Pięknym strzałem popisał się Filip Laskowski. W 55. minucie zawodnicy z Grodziska strzelili 3 bramkę i po raz kolejny wyszli na prowadzenie. Filip Laskowski - drugi strzał, drugi gol, a przy obydwóch bramkach asystował mu Krystian Sanocki.

Mamy remis 3:3 i 10 minut do końca, wrzystko wskazywało na to, że za chwilę padnie bramka i tak otóż było Filip Laskowski lecz tym razem asystował Krystianowi Sanockiemu i 5 minut przed końcem meczu Amica wychodzi na prowadzenie. Udało się utrzymać ten wynik do końca i jeszcze przez 2 doliczone minuty.

Amica Wronki – Dyskobolia Grodzisk Wlkp 4:3 (0:1)

Biniek 40' , Laskowski 50' , 60' , Sanocki 65' - ? 33' ,? 43' ,? 55'

Amica: Bryza M – Marcin R , Talaga R , Sowiński B , Komenderski J – Ryżek M (Szymański, Gendera) , Laskowski F (Ratajczak R) , Erenc M (Sanocki K) , Janeczek P , Kępczyński C (Nowak A) – Śmigielski P (Biniek R)