Turniej rocznika 1996 w Koszalinie - marzec 2011

dzisiaj: 278, wczoraj: 51
ogółem: 713 802

Relacja trampkarze młodsi : Zwycięstwo na przełamanie

• autor: Robert Biniek, 2010-04-24 10:20

W środę na boisku w Popowie nasz zespół rozegrał zaległy mecz ligowy. Tym razem przyszedł czas na pierwsze zwycięstwo. Trampkarze młodsi ograli 4:0 Kopernik Poznań. Więcej w rozwinięciu...

Pierwsza połowa była wyrównana. Rywale mieli kilka akcji, lecz nie potrafili skierować piłki w światło bramki.W ofensywie można było zobaczyć kilka składnych i ładnych dla oka akcji. Pierwszego gola po zmianie z Patrykiem Janeczkiem strzelił Robert Biniek po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Kilka chwil później trampkarze młodsi wykorzystali nieporozumienie w szykach obronnych Kopernika i po uderzeniu Bartosza Kiszki w słupek Radosław Talaga dobił głową i tym do przerwy prowadziliśmy 2:0.

Po przerwie gra znacznie należała do Amiki. Już 5 minut po rozpoczęciu drugiej połowy piłkę do siatki po podaniu od Filipa Laskowskiego skierował Krystian Sanocki. 10 minut później indywidualną akcją Filip Laskowski strzelił bramkę.

Kolejny mecz ligowy już w poniedziałem, a naszym rywalem będzie Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Mecz rozegramy w roli gospodarza na własnym obiekcie.

Amica Wronki - Kopernik Poznań 4:0
Gole dla Amiki: Biniek, R. Talaga, Sanocki, Filip Laskowski.

Amica: Trofimiuk- M. Ratajczak, Talaga, Erenc, Komenderski - Kępczyński, M. Ryżek, Laskowski, Sanocki, Śmigielski - Janeczek.

Ponadto grali: Bryza, Kiszka, Sowiński, Szymański, Gendera, Biniek, R. Ratajczak.