Trampkarze młodsi Amica Wronki : Warta Poznań 2:2

dzisiaj: 20, wczoraj: 74
ogółem: 721 276

Relacja trampkarze młodsi : Przemysław gromi

• autor: Robert Biniek, 2010-04-11 21:16

W sobotnie popołudnie wroniecka Amica podejmowała na wyjeździe Przemysław Poznań. Trampkarze młodsi zagrali bardzo słabo i w ostateczności przegrali 3:1. Bezsprzecznie na miano bohatera zasłużył sobie tego dnia Patryk Janeczek, który jako jedyny trafił do siatki rywali. Więcej w rozwinięciu...

Pierwsza część spotkania to dominacja gospodarzy. Zawodnicy z Poznania już pół minuty po rozpoczęciu meczu skierowali piłkę do siatki.

Amica mogła wyjść na prowadzenie, kiedy to Kamil Śmigielski strzałem z około 20 metrów strzelił w golkipera rywali, piłka leżała 3 metry od bramki, a do niej wystartował Robert Biniek i niestety trafił w ręce bramkarza. Kilka minut później ta sytuacja powtórzyła się ponownie.

Druga odsłona znów zaczęła się bardzo dobrze dla gospodarzy. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy Przemysław podwyższył prowadzenie na 2:0. Niestety po tej sytuacji goście zaczęli przejmować inicjatywę. W 56 minucie po wrzutce Kamila Śmigielskiego Amica strzeliła kontaktowego gola, którego autorem został Janeczek.

W tym momencie w nasze poczynania wkradło się jeszcze więcej chaosu. Ponadto Zawodnicy Przemysława strzelili trzeciego gola.

Amica Przegrała 1:3 i wciąż zajmuje przedostatnie miejsce. Po porażce z drużyną Przemysław Poznań tracimy do czołówki sześć punktów. Za tydzień czeka nas spotkanie z Kopernikiem Poznań.

Przemysław Poznań - Amica Wronki 3:1 (1:0)
1,_,_??? - Janeczek  56’

Amica: Michał Trofimiuk – Marcin Ratajczak, Radosław Talaga, Filip Laskowski, Jakub Komenderski(Dariusz Gendera) – Maciej Erenc(Bartosz Sowiński), Cezary Kępczyński, Kamil Śmigielski, Mateusz Ryżek(Aleksander Nowak), Bartosz Kiszka(Robert Biniek) – Patryk Janeczek.