Lech Cup U-11 2009

Zapowiedzi kolejek

• autor: Robert Biniek, 2010-04-09 20:39

Za nami Święta Wielkanocne oraz kilka kolejek. W tej przedświątecznej padło kilka zaskakujących wyników, a kibice obejrzeli w czterech naszych meczach aż dwadzieścia dwie bramki!

Amica Wronki orliki – Pogoń Lwówek (piątek)

Goście na pewno nie tak sobie wymarzyli początek ligi. Jeden mecz i 0 punktów. Chcąc myśleć o awansie do grupy mistrzowskiej muszą zacząć zdobywać punkty. Po meczu zobaczymy czy to tylko chwilowy kryzys czy też nie.

Amica Wronki młodziki – OTPS Winogrady Poznań (piątek)

Winogrady po ciężkim wyjazdowym meczu ku zaskoczeniu wszystkich zdobyły komplet punktów. Amica staje przed szansą awansu do grupy mistrzowskiej i każdy mecz jest dla nich ogromnie ważny, bo pogubienie punktów w ostatecznym rozrachunku może być bardzo kosztowne.

Sparta Szamotuły – Amica Wronki juniorzy młodsi (niedziela)

Szamotuły moim zdaniem to „czarny Koń” w lidze juniorów młodszych, który w każdym meczu gra o zwycięstwo i robi to z wielka pasją . Czeka ich ciężkie zadanie ale nie niemożliwe, co pokazały w ostatniej kolejce Oborniki. Ten mecz będzie na pewno ciekawym widowiskiem bo Amica chcąc myśleć o nawiązaniu walki o awans musi wygrać, a Sparta Szamotuły chce tego samego. Goście na własnym boisku zaliczyli wpadkę, co kosztowało ich utratę cennych punktów, które będą chcieli odrobić w Szamotułach.

Amica Wronki trampkarze starsi – Nielba Wągrowiec (sobota)

Nielba zdobyła jak narazie 3 punkty na 9 możliwych. Gospodarze podbudowani okazałym zwycięstwem w poprzednim meczu będą chcieli pokazać, że to nie był przypadek, ale nie będzie to takie proste. Sprawa wyniku jest otwarta i kto wykorzysta szansę to się okaże.

Amica Wronki trampkarze młodsi – Kopernik Poznań (poniedziałek)

Amica po 3 przegranych meczach po rząd w końcu będzie chciała zdobyć pierwsze punkty. Mecz powinien być zacięty i przynieść sporo emocji, a wynik poznamy po zakończeniu.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzania boisk i kibicowania naszym zespołom oraz jak już znacie jakieś wyniki prosimy o podanie ich na naszej stronie. Dziękujemy i zapraszamy.

autor: ~xyz 2010-04-10 14:24:41

avatar czy w zwiazku z katastrofą samolotu prezydenckiego mecze zostaja odwołane!!!???

autor: ~anonim 2010-04-10 15:07:10

avatar na stronie wzpn pisze, że tak!!!

autor: ~admin 2010-04-10 17:35:56

avatar odwołane wszystkie rozgrywki.