dzisiaj: 67, wczoraj: 377
ogółem: 725 104

Relacja trampkarze młodsi: Gra lepsza niż wynik

• autor: Robert Biniek, 2010-04-03 20:30
W czwartkowe południe doszło do potyczki pomiędzy zespołami Amiki i Lecha. Zgromadzeni kibice nie mogli narzekać na poziom meczu. Lepszym zespołem okazali się goście meczu. Więcej w rozwinięciu...
Początek spotkania należał do zawodników Lecha, którzy w dziesiątej minucie spotkania objęli prowadzenie.

Niestety nastąpiła 14. minuta i po raz kolejny piłkę do siatki piłkę skierowali zawodnicy Lecha. Dopiero dwubramkowa strata podziałała mobilizująco na naszych piłkarzy. Mimo to długo nie potrafiliśmy wykorzystać dogodnych okazji strzelecki.

W końcu nadeszła 20. minuta i po faulu wykonanym w polu karnym do jedenastego metra podszedł Krystian Sanocki i bez wątpliwości piłka została skierowana do bramki. Krystian Sanocki po raz pierwszy tego dnia wpisał się na listę strzelców. Niespełna minute później po zagraniu Czarka Kępczyńskiego stan meczu wyrównał Siemion wpisując się drugi raz tego dnia do protokołu sędziowskiego.

Osiem minut później zawodnicy Lecha strzelili bramkę wychodząc na prowadzenie 3:2. Pięć minut i następny karny dla nas. Do piłki znów podchodzi Krystian Sanocki i strzelając 3 bramkę w tym meczu wyrównuje wynik na 3:3.  Do przerwy utrzymał się remis.

Druga połowa meczu to nieustanne ataki obu drużyn, coraz większa nerwowość dawała znać o sobie, bowiem każdy zwietrzył szansę na zdobycie kompletu punktów.

W 55. minucie Lech wychodzi na prowadzenie. Trzynaście minut później Lech strzela 5 gola i tym wynikiem kończy się mecz.

Gościom gratulujemy trzech punktów i życzymy powodzenia w kolejnych ligowych meczach.

Amica Wronki – Lech Poznań 3:5 (3:3)

Krystian Sanocki 20, 21, 34 – ?? 10, 14, 29, 55, 68

Amica: Michał Trofimiuk - Marcin Ratajczak (Remigiusz Ratajczak), Radosław Talaga, Maciej Erenc(Bartosz Kiszka), Jakub Komenderski - Cezary Kępczyński, Mateusz Ryżek(Bartosz Sowiński), Krystian Sanocki, Filip Laskowski, Kamil Śmigielski(Dariusz Gendera) - Patryk Janeczek(Robert Biniek)