ogółem: 736 255

Kolejne dwa sparingi Juniorów Młodszych

• autor: Kamil Jaksz, 2010-03-18 18:29
Drużyna juniorów młodszych rozegrała dwa kolejne sparingi. Więcej w rozwinięciu...
W niedzielę, 14. marca w Buku zmierzyliśmy się z miejscową Patrią. Trenerzy umówili się, iż sparing zostanie rozegrany w trzech tercjach, każda po 30 minut. Po meczu na bardzo trudnym boisku(o ile miejsce rozgrywania spotkania można boiskiem nazwać) zwyciężyliśmy ostatecznie 10:4.

W kolejnym meczu kontrolnym, tym razem na własnym terenie z Notecią Czarnków zremisowaliśmy 3:3, chociaż na krótko przed zakończeniem meczu wydawało się, że pewnie prowadzimy 3:1 i zanotujemy kolejne zwycięstwo. Tak się jednak nie stało, chociaż i tak jest to bardzo dobry wynik, ponieważ w drużynie z Czarnkowa występowali nawet zawodnicy urodzeni  w 1991 i 1992 roku!