Trampkarze młodsi Amica Wronki : Warta Poznań 2:2

dzisiaj: 67, wczoraj: 320
ogółem: 721 953

Kolejne 3 punkty trampkarzy młodszych

• autor: Trenerzy, 2012-04-22 21:36

W czwartej kolejce grupy mistrzowskiej trampkarze młodsi wygrali z Poznaniakiem Poznań ...

Już po raz trzeci w tym sezonie drużyna Amiki spotkała się na boisku z ekipą Poznaniaka i zanotowała w tej konfrontacji drugie zwycięstwo. Goście zgodnie z przewidywaniami, rozpoczęli spotkanie ustawieniem defensywnym, szukając szansy zdobycia bramki przez długie podania na wysuniętych napastników. Przez pierwszą połowę gospodarze posiadali znaczną przewagę, utrzymując się przy piłce i stwarzając sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramki, jednak brakowało koncentracji aby skutecznie zakończyć akcje ofensywne, stąd do przerwy był wynik bezbramkowy.

Po przerwie, Amica w dalszym ciągu nie pozwalała Poznaniakowi na zbyt wiele, skutecznie rozbijając ich ataki oraz pewnie rozgrywając piłkę w ofensywie. Kwestią czasu było tylko zdobycie bramki. Przełamanie nieskuteczności nastąpiło po indywidualnej akcji Kacpra Szymankiewicza, który mijając zawodników z Poznania po ładnym strzale umieścił piłkę w bramce. Od tego momentu, przysłowiowy "worek z bramkami" rozwiązał się i  zdobywali je Olek Jezierski (2), Maciej Łodyga oraz Łukasz Biedziak. Szczególnie mogła się podobać druga bramka Olka Jezierskiego, który z rzutu wolnego skierował piłkę do siatki.

Gratulacje należą się całej drużynie, która przede wszystkim dzięki zaangażowaniu w trakcie całego spotkania, zapracowała na kolejne 3 punkty, pewnym zwycięstwem 5:0.

Kolejne spotkanie także w Popowie z Lechem Poznań.