Trampkarze młodsi Amica Wronki : Warta Poznań 2:2

Trampkarze młodsi kompletują punkty

• autor: Trenerzy, 2012-04-15 18:50

Zwycięstwo na wyjeździe z Przemysławem Poznań

W sobotę drużyna Amiki rozegrała wyjazdowe spotkanie z drużyną Przemysław Poznań. Początek ku zaskoczeniu kibiców (a także trenerów innych drużyn rywalizujących z Amiką, którzy oglądali to spotkanie) należał do gospodarzy. Drużyna z Poznania nie stworzyła sobie co prawda klarownych sytuacji do strzelenia bramki ale agresywnymi atakami na piłkę oraz zaciętością w walce podczas pojedynków 1x1 nie pozwalała gościom na swobodne rozgrywanie piłki. Jednak to wroniecka drużyna zdobyła pierwsza bramkę. Po podaniu Nikodema Jakubiaka, piłkę w bramce umieścił Łukasz Biedziak. Od tego momentu inicjatywę przejęli goście, którzy już do końca meczu kontrolowali przebieg spotkania. Na listę strzelców wpisywali się kolejno: Michał Geisler, Kacper Szymankiewicz, Aleksander Jezierski, Mateusz Borczyk x2.

Po nieco sennym początku w wykonaniu zawodników z Wronek, ostatecznie wygrali 0:6. Mecz pokazał, że drużyna Amiki nadal jest w wysokiej formie a także, że  bez zaangażowania i koncentracji od początku spotkania nie można walczyć o korzystny wynik i przede wszystkim grać na wysokim poziomie.  Niemniej na gratulacje zasługuje cała drużyna, która w trakcie całego meczu pokazała, że zasłużenie po trzech meczach ma komplet punktów.