Trampkarze młodsi Amica Wronki : Warta Poznań 2:2

Trampkarze młodsi zaczęli rozgrywki

• autor: Trenerzy, 2012-04-02 09:35

W dniu wczorajszym trampkarze młodsi zainaugurowali wiosenne rozgrywki grupy mistrzowskiej, wyjazdem do Poznania i meczem z tamtejszą Wartą II.

Ku zaskoczeniu kibiców pierwsza połowa toczyła się pod dyktando drużyny gospodarzy, notabene grających zawodnikami rocznika '99 a nawet młodszymi. Drużyna Amiki sprawiała wrażenie zagubionej i onieśmielonej, agresywnymi atakami przeciwnika. Druga połowa pokazała jednak, że to goście są  mocniejszą ekipą. Amica zaczęła stwarzać sobie kolejne sytuacje do strzelenia bramki, których kilka nie wykorzystał m.in. wracający po chorobie Mateusz Borczyk. Przełamanie nastąpiło po akcji oskrzydlającej, którą wykończył Michał Geisler. Po zdobyciu bramki goście cały czas dyktowali warunki gry, jednak nie obyło się bez nerwowości, która zakończyła się wykluczeniem najpierw Kacpra Szymankiewicza, następnie Sebastiana Maślanki-Jagielskiego na 2 minuty za niesportowe zachowanie. W końcówce po składnej akcji trójki: Dawid Gumny, Michał Zachciał, Łukasz Biedziak , ten ostatni pewnie umieścił piłkę w bramce. Po wyrównanym pojedynku to drużyna z Wronek okazała się skuteczniejsza i ostatecznie zaliczyła 3 punkty na początek rozgrywek. Następny mecz już w środę, ze starszymi kolegami Warty II czyli Wartą I.

Skład: Olaf Bruski (Eryk Myszkowski), Michał Stasiak (Michał Zachciał), Maks Kaczmarek, Sebastian Maślanka-Jagielski, Kamil Plutecki (Oskar Szmiłyk), Adrian Binaś, Nikodem Jakubiak (Dawid Gumny), Kacper Szymankiewicz, Damian Błoch (Mateusz Borczyk), Michał Geisler (bramka na1;0), Łukasz Biedziak (bramka na 2:0)