Trampkarze młodsi Amica Wronki : Warta Poznań 2:2

dzisiaj: 26, wczoraj: 58
ogółem: 727 766

Porażka Młodzików na inauguracje rundy wiosennej.

• autor: Trenerzy, 2012-03-31 16:52

W Sobotę o godz 13:00 w Skórzewie drużyna Amiki rozegrała swoje pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej z UKS Skórzewo. Mecz zakończył się niekorzystnym wynikiem dla drużyny z Wronek. Gospodarze pokonali drużynę Amiki 4:1.

Mecz odbył się w trudnych warunkach atmosferycznych przy silnie wiejącym wietrze. Pierwsze 15 minut to popis gospodarzy, i to już w pierwszym kwadransie drużyna gości przegrywała 2:0. Do końca pierwszej połowy dominację na boisku przejęli zawodnicy z Wronek i tak w 21 minucie po podaniu Dominika Woelka sam na sam z bramkarzem wyszedł  Bartosz Przybysz, który pewnie wykorzystał okazję do strzelenia bramki. W 29 minucie zawodnik z UKS Skórzewo podwyższa wynik na 3:1 po błędzie obrońców Amiki. Druga Połowa meczu to już  wyrównana gra.  Groźne sytuacje stwarzali sobie zarówno zawodnicy Skórzewa jak i Amiki. Podsumowując te spotkanie mecz stał na wysokim poziomie i obfitował  dużą ilością sytuacji podbramkowych. W drużynie Amiki martwić może duża ilość niewykorzystanych sytuacji zwłaszcza  sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Następne ligowe spotkanie już w Piątek o godz: 13:00 w Popowie z Nielbą Wągrowiec.