Turniej rocznika 1996 w Koszalinie - marzec 2011

dzisiaj: 90, wczoraj: 36
ogółem: 729 018

Pierwszy mecz kontrolny Młodzików.

• autor: Trenerzy, 2012-03-17 23:04

W Piątek o godz. 16:00 w Lwówku przy ul. Parkowej odbył się pierwszy mecz kontrolny młodzika. Drużyna z Wronek została zaproszona przez Kadrę OZPN Poznań rocznik 2001 prowadzoną przez Trenera Przemysława Małeckiego.

Sparing rozegrany został 3x 20 min na zmniejszonym polu gry. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy.

Pierwsza tercja była niezwykle wyrównana, zarówno drużyna gości, jak i gospodarzy miała znakomite okazje do zdobycia bramki. Gra młodzików z Wronek była chaotyczna i nerwowa, naznaczona dużą ilością strat. Warto też dodać, że stan murawy był bardzo zły, co dodatkowo utrudniało operowanie piłką. Formacja obronna gości popełniła podczas 20 minut kilka błędów, po jednym z nich padła bramka na 1-0. Drużyna z Wronek miała spore problemy z wyprowadzeniem piłki z własnego pola karnego.

Druga tercja to już odmiana gry gości, znacznie więcej okazji do strzelenia bramki wypracowała sobie Amika i tak w 30 min bramkę wyrównującą zdobył Michał Zachciał. Drużyna nie miała już problemów z wyprowadzeniem piłki, budowane akcje były bardziej płynne.

W trzeciej tercji gra toczyła się głównie w środkowym sektorze boiska, drużyny nawzajem atakowały swoje bramki i tak w 58 min bramkę ustalającą wynik meczu zdobył zawodnik Kadry OZPN. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla gospodarzy.

Skład Amiki:

I Tercja: Jarnut, Szofer, Dyzert, Ratajczak, Fischbach, Jessa, Ignaszak, Zachciał, Woelk, Gapski

II Tercja: Przybysz, Szofer, Ratajczak,Dyzert, Hoffmann, Lum, Pieczonka, Zachciał, Bugaj, Woelk

III Tercja: Przybysz(Jarnut), Szofer, Ratajczak,Dyzert, Hoffmann, Serwata, Szymański, Prętki, Zachciał, Gapski

Tradycyjnie już na mecz wyjazdowy udała się grupa kilkunastu rodziców.