Halowy turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Konina – Konin Cup 2010

dzisiaj: 44, wczoraj: 85
ogółem: 735 751

Wysokie zwycięstwo Trampkarzy w Obornikach

• autor: Trenerzy, 2011-11-05 20:08

Pewne i wysokie zwycięstwo odnieśli trampkarze starsi Amiki, którzy w Obornikach pokonali miejscową Spartę 6:0. Pierwsza połowa mimo dużej przewagi gości zakończyła się tylko jednobramkowym prowadzeniem Amiki po bramce Łukasza Kwiateckiego. Po przerwie swoją wyższość młodzi piłkarze z Wronek udokumentowali strzelając aż pięć bramek. Na listę strzelców wpisał się Fręś, Jezierski i dwukrotnie Kwiatecki.

Skład Amiki: Trofimiuk (Fiedorek), Dudka (Matuszewski), Kaczmarek, Rybarczyk, Kikut, Sobkowiak (Koput), Szymankiewicz (Maśliński) Czelej (Jezierski), Fręś, Kwiatecki, Stankiewicz (Tatarek)

Bramki: 1:0 Kwiatecki (Szymankiewicz), 2:0 Fręś ( Maśliński), 3:0 Kwiatecki (Maśliński), 4:0 Kwiatecki (Jezierski), 5:0 Stankiewicz (Jezierski), 6:0 Jezierski (Koput)