Turniej rocznika 1996 w Koszalinie - marzec 2011

Przegrana młodzików w Lwówku.

• autor: Trenerzy, 2011-10-31 18:36

W niedzielę 30.10.2011 o godz. 10:00 zespół młodzików zmierzył się z miejscową Pogonią. Tradycyjnie na mecz wybrała się grupa kibiców Amiki. W poprzednim meczu, który odbył się w Popowie zwyciężyła drużyna Amiki 3-1.

Mecz stał na wysokim poziomie jak przystało na dwie pierwsze drużyny w tabeli. Po wyrównanym spotkaniu drużyna Amiki Wronki przegrała 2:1 z miejscową Pogonią. Początek spotkania należał wyraźnie dla gospodarzy. Drużyna Pogoni konstruowała akcje ofensywne prawą stroną boiska wykorzystując często podania prostopadłe po, których padły 2 pierwsze gole. Drużyna Amiki po słabym początku  zabrała się do odrabiania strat, lecz niedokładność podań znacznie utrudniała budowanie akcji ofensywnych. Dwu bramkowe prowadzenie Pogoni utrzymało się już do końca pierwszej połowy, mimo że obie strony miały jeszcze kilka okazji do zdobycia bramki.

Drugą połowę zdecydowanie lepiej rozpoczęli zawodnicy Amiki, którzy grając bardzo agresywnie i zdecydowanie przejęli kontrolę nad spotkaniem. Mimo wielu sytuacji strzeleckich Amiki, drużyna gospodarzy skutecznie grała w obronie. Swoje okazje do zdobycia bramki mieli Bartosz Przybysz oraz Michał Zachciał, lecz ich strzały były niecelne. W 42' minucie po podaniu prostopadłym od Kuby Szofera bramkę zdobywa Michał Zachciał. Mimo licznych sytuacji drużyny gości nie udało się zdobyć bramki wyrównującej, która przypieczętowała by awans Amiki do grupy mistrzowskiej. Tym samym Amika straciła pozycję lidera i aby awansować do grupy mistrzowskiej musi zdobyć przynajmniej 1 pkt w czwartkowym meczu z Sokołem Pniewy.

Skład Amiki:

Jarnut, Szofer, Hoffmann, Dyzert, Ratajczak, Jessa(Ignaszak), Pieczonka(Mrowiński), Konieczny(Bugaj), Woelk, Zachciał, Przybysz,

Bramki:

2-1 Zachciał