ogółem: 725 134

Zwycięska passa Trampkarzy Młodszych

• autor: Obserwator, 2011-10-25 11:51

W piątek 21 października na boisku w Popowie drużyna rocznika '98 podejmował rówieśników z Kwilcza ...

Pierwszy mecz na wyjeździe zakończył się wygraną Amiki 0:10. Tradycyjnie w składzie gospodarzy zabrakło Kacpra Szymankiewicza, który w tym samym czasie grał w drużynie Trampkarzy Starszych przeciwko poznańskiemu Lechowi oraz kontuzjowanego Eryka Myszkowskiego. Zgodnie z oczekiwaniami zespół gości nie stworzył wielkiego zagrożenia bramce w której bronił Olaf Bruski, na co dowodem może być fakt, że w pierwszej połowie nie oddał choćby jednego strzału w kierunku bramki. Duża w tym zasługa formacji obronnej. która w tym meczu, oprócz kilku drobnych błędów spisywała się bez zarzutu. Losy meczu zostały już przesądzone w pierwszej połowie, gdyż po 35 minutach gry był wynik 8:0. Jedynymi egzekutorami byli Olek Jezierski (3 bramki) oraz Mateusz Borczyk (5 bramek). W drugiej połowie strzelali jeszcze Kuba Perz (2 bramki), Patryk Duks (2 bramki) oraz Radek Ciesielczyk (1 bramka).

Całej drużynie należą się gratulacje za dobry wynik ale przede wszystkim za zaangażowanie oraz dobrą grę. Teraz zawodników czeka trudniejszy mecz z drugą drużyną w tabeli czyli Poznaniakiem Poznań.