Amica Wronki 4:0 Przemysław Poznań

Remis Trampkarzy starszych z Lechem Poznań

• autor: Trenerzy, 2011-10-21 20:12
W piątek 21 października o godzinie 16:00 w Popowie kolejny mecz ligowy rozegrali trampkarze starsi Amiki którzy podejmowali zespół Lecha Poznań. Po bardzo zaciętym i dramatycznym meczu padł remis 1:1, który na pewno bardziej ucieszył gości, którzy są już niemal pewni awansu do grupy mistrzowskiej.
Mecz rozpoczęli lepiej młodzi piłkarze Lecha, którzy od początku przejęli inicjatywę na boisku. Szybciej opanowali środek pola i konstruowali dobre akcje po których dochodzili do sytuacji bramkowych. Efektem tej przewagi była bramka z 13 minuty meczu, po której goście objęli prowadzenie. Jednobramkowe prowadzenie Lecha utrzymało się już do końca pierwszej połowy meczu, mimo że obie strony miały jeszcze sytuacje bramkowe. Drugą połowę zdecydowanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy grając bardzo agresywnie i zdecydowanie przejęli kontrolę nad wydarzeniami na boisku. Mimo wielu sytuacji strzeleckich długo nie udawało im się zdobyć bramki. W słupek strzelał m.in. wprowadzony po przerwie Aleksander Jezierski. W 73 minucie po akcji prawą stroną boiska, strzałem zza linii pola karnego, wynik wyrównał Kacper Szymankiewicz. W ostatnich minutach meczu jeszcze większą przewagę osiągnęli gospodarze, którzy pomimo licznych sytuacji ze stałych fragmentów gry nie zdołali zdobyć zwycięskiej bramki. Tym samym Trampkarze Amiki mimo ambitnej postawy mają już tylko matematyczne szanse na awans do grupy mistrzowskiej.