Turniej rocznika 1996 w Koszalinie - marzec 2011

dzisiaj: 289, wczoraj: 51
ogółem: 713 813

Emocje w drugim meczu juniorów młodszych Amiki w Koninie

• autor: Trenerzy, 2011-08-17 17:57

17.08.2011 o godzinie 15:00 w Koninie w ramach drugiej kolejki Wielkopolskiej Ligi Juniorów Młodszych Avans Górnik Konin podejmował zespół Amiki Wronki. W pierwszej kolejce Górnik przegrał z Wartą I Poznań 4:0, a Amica ograła Wartę II Poznań 3:1.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1 dla gospodarzy. Zawodnicy Amiki grali nerwowo i bardzo nieodpowiedzialnie, co gospodarze wykorzystali strzelając 3 bramki. Mimmo słabszej gry Amica stworzyła sobie jednak wiele sytuacji bramkowych, z których wykorzystała tylko 1. W 15' meczu podanie Rymara na bramkę zamienił Bzdziel. W ostatniej minucie pierwszej połowy Sanocki ponownie wyszedł oko w oko z bramkarzem, ale goniący go obrońca Górnika sfaulował napastnika Wronczan przed polem karnym, za co otrzymał czerwona kartkę. Drugą połowę gospodarze grali w dziesiątkę i zupełnie nie radzili sobie ze zdecydowanie lepiej i agresywniej grajacą Amicą. W 43' doskonale podawał Bzdziel a kontaktowego gola zdobył Rymar. W 45' Rymar zaliczył asystę a bramkę wyrównującą zdobył Bzdziel. W 49' minucie było już 3:4, kiedy ponownie Bzdziel wpisał sie na listę strzelców wykorzystując podanie Sanockiego. Amica ani myślała kończyć dzieła zniszczenia i w 50' Sanocki po podaniu Talagi podwyższył na 3:5. W 53' Raz jeszcze Sanocki wykorzystuje podanie Purczyńskiego i Amica prowadziła już 3:6. W 70' i 72' na listę strzelców wpisuje się debiutujący w drużynie Amiki Michał Gucia, który chwilę wcześniej wszedł na boisko, a obie bramki zdobył po indywidualnych akcjach. W 75' asystę zalicza Janeczek a bramkę na 3:9 zdobywa kolejny debiutant czyli Mateusz Cacaj. Dziesiątą bramkę dla Amiki zdobywa ponownie Michał Gucia, któremu perfekcyjnie podawał Horodecki.

Avans Górnik Konin - Amica Wronki 3:10 (3:1)